Specifikace stylusu LG G3 – podrobný přehled

LG G3 Stylus je smartphone střední třídy, který nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,5palcový IPS LCD displej, 13MP fotoaparát s OIS, Autofocus a BSI senzorem, procesor MediaTek MT6582, 1GB RAM a 3000 mAh baterii. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace a funkce LG G3 Stylus.

Zobrazit

LG G3 Stylus má 5,5palcový IPS LCD displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je jasný a jasný a nabízí dobré pozorovací úhly. Displej je navíc chráněn Corning Gorilla Glass 3.

Fotoaparát

LG G3 Stylus má 13MP zadní fotoaparát s OIS, Autofocusem a BSI senzorem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní snímky a videa. Má také 5MP přední kameru pro pořizování selfie.

Procesor

LG G3 Stylus je poháněn procesorem MediaTek MT6582. Procesorem je čtyřjádrový 1,3 GHz procesor Cortex-A7. Dokáže snadno zvládnout většinu úkolů.

LG G3 Stylus je stylový a výkonný smartphone s 5,5 palcovým HD displejem, 8MP fotoaparátem a 1,3GHz čtyřjádrovým procesorem. Je vybaven 1GB RAM a 8GB interní pamětí, kterou lze rozšířit až na 32GB pomocí microSD karty. Je vybaven také 3,000mAh baterií, která poskytuje až 25 hodin hovoru. LG G3 Stylus je také vybaven technologií Knock Code, která umožňuje uživatelům odemknout telefon jedním klepnutím. Další funkce zahrnují Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC. Pokud hledáte stylový a výkonný smartphone, LG G3 Stylus je skvělou volbou. Moto X versus LG G2 A Recenze Nexus 6 Sprint jsou skvělými zdroji informací pro porovnání s jinými telefony.

RAM

LG G3 Stylus má 1 GB RAM. To je dostatečné pro většinu úkolů, ale nemusí to stačit pro intenzivnější úkoly.baterie

LG G3 Stylus má 3000 mAh baterii. To stačí na celodenní používání, ale pro náročné uživatele to stačit nemusí.

Závěr

LG G3 Stylus je smartphone střední třídy, který nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,5palcový IPS LCD displej, 13MP fotoaparát s OIS, Autofocus a BSI senzorem, procesor MediaTek MT6582, 1GB RAM a 3000 mAh baterii. Pokud hledáte smartphone střední třídy s dobrými specifikacemi a funkcemi, pak LG G3 Stylus stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje LG G3 Stylus?
  Odpověď: LG G3 Stylus má 5,5palcový IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký je fotoaparát LG G3 Stylus?
  Odpověď: LG G3 Stylus má 13MP zadní fotoaparát s OIS, automatickým ostřením a snímačem BSI.
 • Otázka: Jaký je procesor LG G3 Stylus?
  Odpověď: LG G3 Stylus je poháněn procesorem MediaTek MT6582.
 • Otázka: Kolik RAM má LG G3 Stylus?
  Odpověď: LG G3 Stylus má 1 GB RAM.
 • Otázka: Jak velká je baterie LG G3 Stylus?
  Odpověď: LG G3 Stylus má 3000 mAh baterii.

Další informace o stylusu LG G3 najdete zde Oficiální stránky LG a Recenze GSM Areny .