LG G8 ThinQ - Nejnovější Specifikace a Funkce

LG G8 ThinQ je nejnovějším přírůstkem do rodiny LG. Tento výkonný telefon nabízí špičkovou výbavu a funkce, které uspokojí i náročné uživatele. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce, které nabízí.

Displej

LG G8 ThinQ je vybaven 6,1 palcovým OLED displejem s rozlišením 3120 x 1440 pixelů. Displej je navíc chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5. Uživatelé si tak mohou užívat ostrý obraz a živé barvy.

LG G8 ThinQ je nejnovějším přírůstkem do řady chytrých telefonů LG. Tento telefon nabízí špičkovou výbavu a funkce, které uspokojí i náročné uživatele. Telefon je vybaven 6,1' OLED displejem s rozlišením 3120 x 1440 pixelů, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 855, 6 GB RAM a 128 GB úložištěm. K dispozici je také duální fotoaparát s 16MP + 12MP senzory a 8MP přední kamerou. Telefon je také vybaven technologií Hi-Fi Quad DAC, která poskytuje vynikající zvukový zážitek. Další funkce zahrnují bezdrátové nabíjení, IP68 certifikaci a podporu pro technologii Bluetooth 5.0. Pokud hledáte nejnovější specifikace a funkce, LG G8 ThinQ je skvělou volbou. Sony Xperia Tipo Dual.com A Recenze Sony Xperia Z4v jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonný telefon.

Fotoaparát

LG G8 ThinQ je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického zaostřování (PDAF). Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa v rozlišení 4K.

Procesor

LG G8 ThinQ je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 855, který je vyroben technologií 7nm. Procesor je schopen zpracovat i náročné úkoly a poskytuje tak uživatelům vysokou výkonnost.

Operační paměť

LG G8 ThinQ je vybaven 6GB operační pamětí LPDDR4. Operační paměť je dostatečná pro běh náročných aplikací a her.Baterie

LG G8 ThinQ je vybaven baterií s kapacitou 3500 mAh. Baterie je schopna poskytnout uživatelům až 10 hodin provozu na jedno nabití.

Závěr

LG G8 ThinQ je výkonný telefon s špičkovou výbavou a funkcemi. Displej, fotoaparát, procesor, operační paměť a baterie jsou schopny uspokojit i náročné uživatele. Pokud hledáte výkonný telefon, LG G8 ThinQ je skvělou volbou.

Zdroje

FAQ

 • Jaký je displej LG G8 ThinQ?
  LG G8 ThinQ je vybaven 6,1 palcovým OLED displejem s rozlišením 3120 x 1440 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má LG G8 ThinQ?
  LG G8 ThinQ je vybaven 12MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického zaostřování (PDAF).
 • Jaký procesor má LG G8 ThinQ?
  LG G8 ThinQ je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 855, který je vyroben technologií 7nm.
 • Jaká je kapacita baterie LG G8 ThinQ?
  LG G8 ThinQ je vybaven baterií s kapacitou 3500 mAh.