LG Lancet for Android: Specifikace a Recenze

LG Lancet for Android je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 4,5 palcovým TFT displejem, 8MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916, 1GB RAM a baterií 2100 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Podívejme se blíže na specifikace LG Lancet for Android.

4,5 palcový TFT displej

LG Lancet for Android je vybaven 4,5 palcovým TFT displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 16 milionů barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Jeho velikost je ideální pro pohodlné prohlížení webových stránek, sledování videí a hraní her.

LG Lancet for Android je moderní telefon s výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 410 a 8GB úložištěm. Má 4,5palcový displej s rozlišením 854 x 480 pixelů a 5MP fotoaparát. Telefon je vybavený operačním systémem Android 5.1 Lollipop a má baterii s kapacitou 2100 mAh. Pokud hledáte výkonný telefon s moderními funkcemi, LG Lancet for Android je skvělou volbou. LG Lancet for Android: Specifikace a Recenze je skvělým zdrojem informací o tomto telefonu. Také se můžete podívat na moto e5 plus A výkon lg 22c .

8MP autofokusní kamera

LG Lancet for Android je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat kvalitní fotografie a videa s vysokým rozlišením. Kamera je také vybavena řadou funkcí, jako je automatické ostření, detekce obličeje a panoramatické fotografování.

Procesor Qualcomm Snapdragon 410 8916

LG Lancet for Android je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry Cortex-A53 s taktem 1,2 GHz a grafickým procesorem Adreno 306. Procesor je schopen zpracovat náročné úlohy a poskytuje výkonný a plynulý zážitek z hraní her a prohlížení webových stránek.

1GB RAM

LG Lancet for Android je vybaven 1GB RAM. Tato paměť je dostatečná pro běžné úlohy, jako je prohlížení webových stránek, sledování videí a hraní her. Díky 1GB RAM je telefon schopen zpracovat náročné úlohy bez zpomalení.Baterie 2100 mAh

LG Lancet for Android je vybaven baterií 2100 mAh. Tato baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.

Závěr

LG Lancet for Android je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 4,5 palcovým TFT displejem, 8MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916, 1GB RAM a baterií 2100 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi.

Zdroje: GSM aréna , CNET , TechRadar

FAQ

 • Jaký je velikost displeje LG Lancet for Android?
  LG Lancet for Android je vybaven 4,5 palcovým TFT displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů.
 • Jaká je kamera LG Lancet for Android?
  LG Lancet for Android je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
 • Jaký procesor má LG Lancet for Android?
  LG Lancet for Android je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 8916.
 • Jaká je velikost RAM LG Lancet for Android?
  LG Lancet for Android je vybaven 1GB RAM.
 • Jaká je velikost baterie LG Lancet for Android?
  LG Lancet for Android je vybaven baterií 2100 mAh.