LG Mach Specifikace: 4,0' IPS LCD, 5MP autofocus, Snapdragon S4 Plus

LG Mach je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací. Je vybaven 4,0' IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960, 1GB LPDDR2 RAM a 1700 mAh baterií. Čtěte dále a zjistěte více o specifikacích a funkcích LG Mach.

Zobrazit

LG Mach má 4,0' IPS LCD displej s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je jasný a jasný, takže je ideální pro sledování videí a hraní her. Displej má také výborné pozorovací úhly, takže svou obrazovku můžete snadno sdílet s přáteli a rodinou.

Fotoaparát

LG Mach má 5MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat ostré a detailní snímky i za špatných světelných podmínek. Má také řadu funkcí, jako je detekce obličeje, geo-tagging a panoramatický režim.

LG Mach je vybaven 4,0' IPS LCD displejem, 5MP Autofocus fotoaparátem a Snapdragon S4 Plus procesorem. Podívejte se na volnou hotty a porovnejte její specifikace s iPhone 6s Plus nebo Galaxy Note 5 .

Procesor

LG Mach je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960. Tento procesor je schopen snadno zvládnout většinu úkolů, takže je ideální pro multitasking a hraní her. Procesor je také energeticky účinný, takže si můžete užít delší výdrž baterie.

RAM

LG Mach má 1GB LPDDR2 RAM, což je dostačující pro většinu úkolů. Paměť RAM je také rychlá, takže si můžete užívat plynulý výkon bez zpoždění.baterie

LG Mach má 1700 mAh baterii, která vystačí na celý den používání. Baterie je také vyjímatelná, takže ji snadno vyměníte, pokud jí někdy dojde šťáva.

Závěr

LG Mach je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací. Je vybaven 4,0' IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960, 1GB LPDDR2 RAM a 1700 mAh baterií. Pokud hledáte výkonný a spolehlivý smartphone, LG Mach je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje LG Mach?
  A: LG Mach má 4,0' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má LG Mach?
  Odpověď: LG Mach je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960.
 • Otázka: Kolik RAM má LG Mach?
  Odpověď: LG Mach má 1 GB LPDDR2 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie LG Mach?
  A: LG Mach má 1700 mAh baterii.

Další informace o LG Mach naleznete zde Web společnosti LG a GSM aréna .