LG Optimus 3D - Specifikace a funkce

LG Optimus 3D je vysoce výkonný mobilní telefon s 3D technologií, který vám umožní zažít novou úroveň zážitků z mobilního zařízení. Tento telefon je vybaven špičkovými funkcemi, které vám umožní vychutnat si 3D zážitky na cestách. Podívejme se blíže na specifikace a funkce LG Optimus 3D.

Displej

LG Optimus 3D je vybaven 4,3 palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 16 milionů barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Díky technologii 3D můžete zažít skutečně realistické 3D zážitky.

Fotoaparát

LG Optimus 3D je vybaven 5MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů a umožňuje pořizovat i videa s rozlišením až 720p. Fotoaparát je také vybaven technologií 3D, která umožňuje pořizovat 3D fotografie a videa.

LG Optimus 3D je moderní mobilní telefon s vysokým výkonem a špičkovými funkcemi. Je vybaven 5,3' 3D LCD displejem, který umožňuje uživatelům prohlížet 3D obsah bez brýlí. Telefon je také vybaven 8MP fotoaparátem s autofokusem a LED bleskem, který umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a videa. LG Optimus 3D je také vybaven 1GHz procesorem, 512MB RAM a 8GB interní pamětí. Telefon je také vybaven Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Verizon S8 Oreo A Specifikace Moto One 5G jsou také k dispozici.

Procesor

LG Optimus 3D je vybaven procesorem TI OMAP 4430 s taktem 1GHz. Procesor je vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje zpracovávat více úloh současně. Procesor je také vybaven technologií 3D, která umožňuje zpracovávat 3D obsah.

RAM

LG Optimus 3D je vybaven 0,5 GB LPDDR2 RAM. RAM umožňuje telefonu zpracovávat více úloh současně a umožňuje také rychlejší běh aplikací.Baterie

LG Optimus 3D je vybaven baterií s kapacitou 1500 mAh. Baterie umožňuje telefonu pracovat až 8 hodin na jedno nabití.

Závěr

LG Optimus 3D je vysoce výkonný mobilní telefon s 3D technologií, který vám umožní zažít novou úroveň zážitků z mobilního zařízení. Tento telefon je vybaven špičkovými funkcemi, které vám umožní vychutnat si 3D zážitky na cestách. Displej, fotoaparát, procesor, RAM a baterie jsou vysoce výkonné a umožňují telefonu pracovat rychle a efektivně. Pokud hledáte vysoce výkonný mobilní telefon s 3D technologií, LG Optimus 3D je skvělou volbou.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar

FAQ

  • Jaký je displej LG Optimus 3D? Displej LG Optimus 3D je 4,3 palcový TFT displej s rozlišením 480 x 800 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát LG Optimus 3D? Fotoaparát LG Optimus 3D je 5MP autofokusní fotoaparát s LED bleskem.
  • Jaký je procesor LG Optimus 3D? Procesor LG Optimus 3D je TI OMAP 4430 s taktem 1GHz.
  • Jaká je RAM LG Optimus 3D? RAM LG Optimus 3D je 0,5 GB LPDDR2.
  • Jaká je baterie LG Optimus 3D? Baterie LG Optimus 3D je 1500 mAh.