LG Optimus Black - Specifikace a Recenze

LG Optimus Black je moderní chytrý telefon s vynikajícím designem a výkonem. Tento telefon je vybaven 4,0 palcovým IPS LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, 0,5 GB RAM a baterií 1500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderním designem. Přečtěte si níže naši recenzi LG Optimus Black a zjistěte více o jeho specifikacích.

Displej

LG Optimus Black je vybaven 4,0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální displej pro sledování filmů a prohlížení webových stránek. Má také vynikající odezvu dotyku, což z něj činí skvělý telefon pro hraní her.

Fotoaparát

LG Optimus Black je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera má schopnost pořizovat fotografie s vysokým rozlišením a také nahrávat videa. Kamera má také řadu funkcí, jako je geotagging, detekce obličeje a panoramatický režim. Kamera je ideální pro pořizování fotografií a nahrávání videí.

LG Optimus Black je moderní mobilní telefon s špičkovými specifikacemi. Má 5MP fotoaparát, 4-palcový LCD displej s rozlišením 480 x 800 pixelů a 1GHz procesor. Je vybaven také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3,5mm jack pro sluchátka. Jeho baterie má kapacitu 1500 mAh a nabízí až 7 hodin hovoru. Pokud hledáte mobilní telefon s výkonnými specifikacemi, LG Optimus Black je skvělou volbou. Podívejte se také na motorola droid 2 A huawei-p8 lite pro další možnosti.

RAM

LG Optimus Black je vybaven 0,5 GB RAM. To je dostatečné množství RAM pro běh aplikací a hraní her. Telefon může běžet aplikace a hry bez zpomalení. To je skvělé pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dostatečným množstvím RAM.

Baterie

LG Optimus Black je vybaven baterií 1500 mAh. Baterie je dostatečně silná pro běh aplikací a hraní her po dobu až 8 hodin. To je skvělé pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dostatečnou výdrží baterie.Závěr

LG Optimus Black je moderní chytrý telefon s vynikajícím designem a výkonem. Je vybaven 4,0 palcovým IPS LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, 0,5 GB RAM a baterií 1500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderním designem.

Více informací o LG Optimus Black naleznete na GSM aréna A Telefon Arena .

FAQ

  • Jaký je displej LG Optimus Black? LG Optimus Black je vybaven 4,0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů.
  • Jaká je kamera LG Optimus Black? LG Optimus Black je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
  • Jaký je RAM LG Optimus Black? LG Optimus Black je vybaven 0,5 GB RAM.
  • Jaká je baterie LG Optimus Black? LG Optimus Black je vybaven baterií 1500 mAh.