Specifikace LG Optimus F7 – podrobné specifikace

LG Optimus F7 je výkonný smartphone s řadou působivých funkcí. Má 4,7' IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Qualcomm Snapdragon S4, 1GB LPDDR2 RAM a 2540 mAh baterii. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace LG Optimus F7.

Zobrazit

LG Optimus F7 má 4,7' IPS LCD displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je jasný a jasný, s vynikající reprodukcí barev a širokými pozorovacími úhly. Displej je navíc chráněn Corning Gorilla Glass 2, které jej pomáhá chránit před poškrábáním a jiným poškozením.

Fotoaparát

LG Optimus F7 má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat vysoce kvalitní snímky a videa a má také řadu funkcí, jako je detekce obličeje, geo-tagging a panorama. Fotoaparát má také 1,3MP přední kameru pro pořizování selfie a videohovory.

LG Optimus F7 je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Jeho specifikace zahrnují 4,7' HD IPS displej, 1,5 GHz dvoujádrový procesor, 8 GB interní paměti, 8 MP fotoaparát a 2.540 mAh baterii. LG Optimus F7 nabízí vynikající výkon a je ideální pro každodenní použití. Pokud hledáte výkonný mobilní telefon, měli byste zvážit LG Optimus F7. Můžete také zkontrolovat nokya 3220 nebo sony ericson druhému specifikace.

Procesor

LG Optimus F7 je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon S4, což je výkonný a efektivní procesor. Procesor je taktován na 1,5 GHz a je spárován s 1GB LPDDR2 RAM, která poskytuje dostatek výkonu pro multitasking a spouštění náročných aplikací a her.

baterie

LG Optimus F7 má 2540 mAh baterii, která poskytuje až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také vyjímatelná, takže ji snadno vyměníte, pokud jí někdy dojde šťáva.Závěr

LG Optimus F7 je výkonný a funkcemi nabitý smartphone. Má 4,7' IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor Qualcomm Snapdragon S4, 1GB LPDDR2 RAM a 2540 mAh baterii. Pokud hledáte výkonný a funkcemi nabitý smartphone, LG Optimus F7 rozhodně stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje LG Optimus F7?
  Odpověď: LG Optimus F7 má 4,7' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má LG Optimus F7?
  Odpověď: LG Optimus F7 je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon S4.
 • Otázka: Kolik RAM má LG Optimus F7?
  Odpověď: LG Optimus F7 má 1 GB LPDDR2 RAM.
 • Otázka: Jak dlouho vydrží baterie v LG Optimus F7?
  Odpověď: LG Optimus F7 má 2540 mAh baterii, která poskytuje až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu.

Další informace o LG Optimus F7 naleznete zde Web společnosti LG a Recenze GSM Areny .