LG Optimus G Pro – výkonný smartphone s působivými specifikacemi

LG Optimus G Pro je výkonný smartphone s 5,5' IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 600 APQ8064T, 2GB LPDDR3 RAM a 3140 mAh baterií. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí výkonné zařízení s působivými specifikacemi. Čtěte dále a dozvíte se více o LG Optimus G Pro a jeho funkcích.

Zobrazit

LG Optimus G Pro má 5,5' IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je jasný a jasný, takže je skvělý pro sledování videí a hraní her. Displej má také dobré pozorovací úhly, takže svou obrazovku můžete snadno sdílet s ostatními.

Fotoaparát

LG Optimus G Pro má 13MP fotoaparát s automatickým ostřením a snímačem BSI. Fotoaparát pořizuje skvělé fotografie a videa a má také funkce jako detekce obličeje a HDR. Fotoaparát má také 2MP přední kameru pro pořizování selfie. nedefinováno

Procesor

LG Optimus G Pro je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 600 APQ8064T. Procesor je rychlý a efektivní, takže je skvělý pro multitasking a spouštění náročných aplikací a her. Procesor je také energeticky účinný, takže z baterie můžete vytěžit více.

RAM

LG Optimus G Pro má 2 GB LPDDR3 RAM. To je dostatečná RAM pro multitasking a spouštění náročných aplikací a her. Paměť RAM je také rychlá, takže ze svého zařízení dostanete více.

baterie

LG Optimus G Pro má 3140 mAh baterii. To je dostatečná výdrž baterie na celý den používání. Baterie je také vyjímatelná, takže ji snadno vyměníte, pokud jí někdy dojde šťáva.Závěr

LG Optimus G Pro je výkonný smartphone s 5,5' IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 600 APQ8064T, 2GB LPDDR3 RAM a 3140 mAh baterií. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí výkonné zařízení s působivými specifikacemi.

Další informace o LG Optimus G Pro naleznete zde Web společnosti LG a GSM aréna .

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje LG Optimus G Pro?
  Odpověď: LG Optimus G Pro má 5,5' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má LG Optimus G Pro?
  Odpověď: LG Optimus G Pro má procesor Qualcomm Snapdragon 600 APQ8064T.
 • Otázka: Kolik RAM má LG Optimus G Pro?
  Odpověď: LG Optimus G Pro má 2 GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jak velkou baterii má LG Optimus G Pro?
  Odpověď: LG Optimus G Pro má baterii 3140 mAh.