LG Optimus G Sprint: Specifikace a Recenze

LG Optimus G Sprint je moderní chytrý telefon s výkonnými specifikacemi. Je vybaven 4,7 palcovým IPS LCD displejem, 13MP autofokusní kamerou, Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 procesorem, 2GB DDR2 RAM a 2100 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích tohoto telefonu.

Displej

LG Optimus G Sprint je vybaven 4,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je také odolný proti poškrábání a má vysokou odolnost proti vodě a prachu. To znamená, že telefon můžete používat i v extrémních podmínkách.

Fotoaparát

LG Optimus G Sprint je vybaven 13MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera má schopnost snímat fotografie s vysokým rozlišením až do rozlišení 4160 x 3120 pixelů. Kamera také podporuje technologii HDR a má schopnost snímat videa ve vysokém rozlišení až do rozlišení 1080p. Kamera má také schopnost snímat panoramatické fotografie a může být použita pro nahrávání videí ve vysokém rozlišení.

Procesor

LG Optimus G Sprint je vybaven Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 procesorem. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry a má taktovací frekvenci 1,5 GHz. Procesor je schopen zpracovat velké množství dat a poskytuje vysoký výkon. Procesor je také vybaven technologií Adreno 320 GPU, která poskytuje vysokou grafickou výkonnost.

LG Optimus G Sprint je vysoce výkonný smartphone s moderními funkcemi. Je vybaven 4,7 palcovým HD displejem, 1,5 GHz čtyřjádrovým procesorem, 2 GB RAM a 8 MP fotoaparátem. Jeho výkonné funkce z něj činí skvělou volbu pro ty, kteří hledají výkonný telefon. Podívejte se na LG Optimus G Sprint Specifikace a Recenze pro více informací. Také se můžete podívat na Asus - Zenfone 3 Laser A Specifikace ZTE Z740 pro další možnosti.

RAM

LG Optimus G Sprint je vybaven 2GB DDR2 RAM. To znamená, že telefon může zpracovat velké množství dat a poskytuje vysoký výkon. RAM také umožňuje telefonu spouštět náročné aplikace a hry bez zpomalení.Baterie

LG Optimus G Sprint je vybaven 2100 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také schopna rychle se nabít a poskytuje dostatečnou výdrž pro všechny vaše potřeby.

Závěr

LG Optimus G Sprint je vybaven moderními specifikacemi a poskytuje vysoký výkon. Je vybaven 4,7 palcovým IPS LCD displejem, 13MP autofokusní kamerou, Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 procesorem, 2GB DDR2 RAM a 2100 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi.

FAQ

 • Jaký je rozlišení displeje LG Optimus G Sprint?
  LG Optimus G Sprint je vybaven 4,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
 • Jaká je kamera LG Optimus G Sprint?
  LG Optimus G Sprint je vybaven 13MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera má schopnost snímat fotografie s vysokým rozlišením až do rozlišení 4160 x 3120 pixelů.
 • Jaký procesor má LG Optimus G Sprint?
  LG Optimus G Sprint je vybaven Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 procesorem. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry a má taktovací frekvenci 1,5 GHz.
 • Jaká je RAM LG Optimus G Sprint?
  LG Optimus G Sprint je vybaven 2GB DDR2 RAM. To znamená, že telefon může zpracovat velké množství dat a poskytuje vysoký výkon.
 • Jaká je baterie LG Optimus G Sprint?
  LG Optimus G Sprint je vybaven 2100 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu.

Zdroje: GSM aréna , CNET , Telefon Arena .