LG Optimus: Specifikace a Funkce 3.0' TFT displeje, 3MP autofokusu a 1500 mAh baterie

LG Optimus je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Jeho 3.0' TFT displej poskytuje jasný a ostrý obraz, 3MP autofokusní fotoaparát umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a 1500 mAh baterie zajišťuje dlouhou výdrž. Tento článek se podrobně zabývá specifikacemi a funkcemi LG Optimusu.

3.0' TFT displej

LG Optimus je vybaven 3.0' TFT displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů. Displej poskytuje jasný a ostrý obraz s živými barvami. Jeho vysoká svítivost umožňuje čitelnost i na slunečném světle. Displej je také odolný proti poškrábání a odolný vůči prachu a vodě.

LG Optimus má 3,0' TFT displej, 3MP autofokus a 1500 mAh baterii. Je to skvělý telefon pro každodenní použití. Můžete si prohlédnout specifikace Samsung Galaxy Tab S5e A recenze HTC Desire 826 pro porovnání.

3MP Autofokusní Fotoaparát

LG Optimus je vybaven 3MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát umožňuje pořizovat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením až do rozlišení 2048 x 1536 pixelů. Fotoaparát také umožňuje pořizovat videa s rozlišením 640 x 480 pixelů. Fotoaparát je také vybaven technologií automatického ostření, která umožňuje pořizovat ostré fotografie.

Baterie 1500 mAh

LG Optimus je vybaven 1500 mAh baterií, která poskytuje až 8 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie. Baterie je také odolná proti vysokým teplotám a je schopná udržet svou kapacitu po dlouhou dobu.

Další Funkce

LG Optimus je také vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádia a mnoha dalších. Telefon je také vybaven operačním systémem Android, který umožňuje přístup k široké škále aplikací a her. Telefon je také vybaven řadou senzorů, včetně akcelerometru, gyroskopu a senzoru přiblížení.Závěr

LG Optimus je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Jeho 3.0' TFT displej poskytuje jasný a ostrý obraz, 3MP autofokusní fotoaparát umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a 1500 mAh baterie zajišťuje dlouhou výdrž. Telefon je také vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádia a mnoha dalších. LG Optimus je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a výkonný mobilní telefon.

Zdroje: GSM aréna , LG

FAQ

 • Jaký je displej LG Optimusu?
  LG Optimus je vybaven 3.0' TFT displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů.
 • Jaký je fotoaparát LG Optimusu?
  LG Optimus je vybaven 3MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem.
 • Jaká je baterie LG Optimusu?
  LG Optimus je vybaven 1500 mAh baterií, která poskytuje až 8 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu.
 • Jaké další funkce má LG Optimus?
  LG Optimus je vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM rádia a mnoha dalších.