LG Optimus Zone 2 - Specifikace a Recenze

LG Optimus Zone 2 je nový telefon, který se zaměřuje na uživatele, kteří hledají levný telefon s dobrými specifikacemi. Telefon má 3,5palcový TFT displej, 3MP fotoaparát, MediaTek procesor, 0,5GB RAM a 1700 mAh baterii. Níže se podíváme na specifikace a recenzi LG Optimus Zone 2.

Specifikace LG Optimus Zone 2

LG Optimus Zone 2 je vybaven 3,5palcovým TFT displejem s rozlišením 480 x 320 pixelů. Fotoaparát má 3MP a je vybaven autofokusem a LED bleskem. Telefon je poháněn MediaTek procesorem s taktem 1GHz a 0,5GB RAM. Baterie má kapacitu 1700 mAh.

Výhody LG Optimus Zone 2

LG Optimus Zone 2 má několik výhod. Jeho cena je velmi nízká, což je výhodné pro uživatele, kteří hledají levný telefon. Telefon má také velmi dobrý displej a fotoaparát. Procesor a RAM jsou také dostatečné pro běžné použití. Baterie má také dostatečnou kapacitu pro běžné použití. undefined

Nevýhody LG Optimus Zone 2

LG Optimus Zone 2 má několik nevýhod. Procesor a RAM jsou poměrně slabé, což může způsobit problémy s výkonem. Fotoaparát má také poměrně nízké rozlišení. Baterie má také nízkou kapacitu, což může způsobit problémy s výdrží.

Závěr

LG Optimus Zone 2 je levný telefon s dobrými specifikacemi. Jeho displej a fotoaparát jsou velmi dobré, ale procesor a RAM jsou poměrně slabé. Baterie má také nízkou kapacitu. Pokud hledáte levný telefon s dobrými specifikacemi, může být LG Optimus Zone 2 dobrou volbou.

FAQ

  • Q: Jaké jsou specifikace LG Optimus Zone 2?
    A: LG Optimus Zone 2 má 3,5palcový TFT displej, 3MP fotoaparát, MediaTek procesor, 0,5GB RAM a 1700 mAh baterii.
  • Q: Jaký je rozdíl mezi LG Optimus Zone 2 a LG Optimus Zone 3?
    A: LG Optimus Zone 3 má 5palcový displej, 5MP fotoaparát, Qualcomm procesor, 1GB RAM a 2000 mAh baterii.
  • Q: Jaké jsou výhody LG Optimus Zone 2?
    A: LG Optimus Zone 2 má nízkou cenu, dobrý displej a fotoaparát, dostatečný procesor a RAM a dostatečnou baterii.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , CNET .