LG Rumor Touch - Specifikace a Funkce

LG Rumor Touch je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který nabízí širokou škálu funkcí a specifikací. Tento telefon je vybaven 3,0 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a mnoha dalšími funkcemi. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích a funkcích LG Rumor Touch.

3,0 palcový TFT displej

LG Rumor Touch je vybaven 3,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů. TFT displej poskytuje jasný a ostrý obraz s živými barvami. Díky dotykové obrazovce můžete snadno ovládat telefon a přístupovat k jeho funkcím.

2MP fotoaparát

LG Rumor Touch je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát umožňuje pořizovat snímky s rozlišením až 1600 x 1200 pixelů. Kromě toho můžete také pořizovat videa s rozlišením až 640 x 480 pixelů. Fotoaparát je také vybaven několika základními funkcemi, jako je například zoom, scénické režimy a další.

LG Rumor Touch je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který nabízí širokou škálu funkcí a specifikací. Má 2,8' dotykovou obrazovku s rozlišením 320 x 240 pixelů, 2MP fotoaparát, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, slot pro microSD karty až do velikosti 8 GB. Telefon je vybavený operačním systémem Brew MP a má také podporu pro Java aplikace. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který nabízí širokou škálu funkcí a specifikací, pak je LG Rumor Touch tou správnou volbou. iPhone 20 pro max A Dotykový diamant jsou také skvělé možnosti.

Wi-Fi, Bluetooth a GPS

LG Rumor Touch je vybaven Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Wi-Fi umožňuje připojení k internetu bezdrátově. Bluetooth umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi telefonem a dalšími zařízeními. GPS umožňuje navigovat a zobrazovat mapy. Kromě toho je telefon vybaven také 3,5mm audio konektorem, FM rádiem a dalšími funkcemi.

Další funkce

LG Rumor Touch je vybaven také několika dalšími funkcemi, jako je například podpora pro Java aplikace, přehrávač hudby, přehrávač videa, prohlížeč webových stránek, e-mailový klient a další. Kromě toho je telefon vybaven také vestavěnou pamětí o velikosti až 32 GB, která umožňuje ukládat hudbu, videa, fotografie a další soubory.Závěr

LG Rumor Touch je moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, který nabízí širokou škálu funkcí a specifikací. Je vybaven 3,0 palcovým TFT displejem, 2MP fotoaparátem, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a mnoha dalšími funkcemi. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s dotykovou obrazovkou, může být LG Rumor Touch tou správnou volbou pro vás.

FAQ

  • Jaký je rozlišení displeje LG Rumor Touch?
    LG Rumor Touch je vybaven 3,0 palcovým TFT displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má LG Rumor Touch?
    LG Rumor Touch je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
  • Jaké další funkce má LG Rumor Touch?
    LG Rumor Touch je vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 3,5mm audio konektorem, FM rádiem a dalšími funkcemi.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , LG