LG Stylo 2 - Specifikace a Recenze

LG Stylo 2 je moderní chytrý telefon s velkým 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 13MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916, 2GB RAM a baterií 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a dostatečnou výdrží baterie. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích LG Stylo 2.

Displej

LG Stylo 2 je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je to ideální telefon pro sledování filmů a hraní her. Díky své velikosti je také vhodný pro psaní poznámek a práci s dokumenty.

Fotoaparát

LG Stylo 2 je vybaven 13MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera je schopná pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kamera má také několik režimů, jako je panorama, noční režim a HDR. Kamera je také vybavena funkcí automatického ostření, která umožňuje snadné a rychlé fotografování.

LG Stylo 2 je moderní mobilní telefon s 5,7 palcovým displejem a Androidem 6.0 Marshmallow. Je vybaven 8MP fotoaparátem, 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem a 2GB RAM. Jeho operační systém je Operační systém LG Stylo 2 , který je v současné době na trhu velmi populární. Samsung získal více než 50% podíl na globálním trhu s Androidem Podíl společnosti Samsung na trhu tento měsíc. LG Stylo 2 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní mobilní telefon s výkonným hardwarovým vybavením a spolehlivým operačním systémem.

Procesor

LG Stylo 2 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry Cortex-A53 s taktem 1,2 GHz. Procesor je schopen zvládnout více úloh současně a poskytuje výkonný výkon pro hraní her a multitasking.

RAM

LG Stylo 2 je vybaven 2GB RAM. To znamená, že můžete spustit více aplikací současně a mít lepší výkon. 2GB RAM je také dostatečné pro hraní náročných her.Baterie

LG Stylo 2 je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh. To znamená, že můžete telefon používat po celý den bez potřeby dobíjení. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která vám umožní rychle dobít telefon.

Závěr

LG Stylo 2 je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem, 13MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916, 2GB RAM a baterií 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou a dostatečnou výdrží baterie. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích LG Stylo 2.

FAQ

  • Jaký je displej LG Stylo 2? LG Stylo 2 je vybaven 5,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
  • Jaká je kamera LG Stylo 2? LG Stylo 2 je vybaven 13MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
  • Jaký procesor má LG Stylo 2? LG Stylo 2 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916.
  • Kolik RAM má LG Stylo 2? LG Stylo 2 je vybaven 2GB RAM.
  • Jaká je kapacita baterie LG Stylo 2? LG Stylo 2 je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh.

Zdroje: GSM aréna , LG , CNET .