LG Stylo 5 - Specifikace a Funkce

LG Stylo 5 je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem, 13MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon SDM450 (14 nm), 3GB LPDDR3 RAM a baterií 3500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

Displej

LG Stylo 5 je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Displej má jasný a ostrý obraz, který je ideální pro sledování filmů a hraní her. Má také vysokou svítivost, která umožňuje snadné používání telefonu na slunci.

Fotoaparát

LG Stylo 5 je vybaven 13MP PDAF fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát má široký úhel záběru, který umožňuje snímání širokých scén. Fotoaparát má také automatické ostření, které umožňuje snímání ostrých snímků. Fotoaparát může také snímat videa ve vysokém rozlišení.

Procesor

LG Stylo 5 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon SDM450 (14 nm). Tento procesor je vysoce výkonný a umožňuje plynulé a rychlé spouštění aplikací. Procesor má také vysokou účinnost, která umožňuje delší výdrž baterie.

LG Stylo 5 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají smartphone střední třídy se stylusem. Disponuje 6,2palcovým HD+ displejem, 13MP zadním fotoaparátem a 3500mAh baterií. Má také vestavěný stylus pro psaní poznámek a kreslení. Díky velkému displeji a dlouhé výdrži baterie je LG Stylo 5 skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zařízení střední třídy se stylusem. Pokud hledáte něco trochu pokročilejšího, podívejte se na Huawei Band 7 nebo nejmenší iPhone 14 .RAM

LG Stylo 5 je vybaven 3GB LPDDR3 RAM. Tato paměť je dostatečně výkonná pro spouštění náročných aplikací a her. RAM také umožňuje rychlé načítání aplikací a webových stránek.

Baterie

LG Stylo 5 je vybaven baterií 3500 mAh. Tato baterie je dostatečně výkonná pro delší výdrž baterie. Baterie může vydržet až 12 hodin při běžném používání. Baterie má také rychlé nabíjení, které umožňuje rychlé dobití telefonu.

Závěr

LG Stylo 5 je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem, 13MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon SDM450 (14 nm), 3GB LPDDR3 RAM a baterií 3500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi.

Zdroje: GSM aréna , LG

FAQ

 • Q: Jak velký je displej LG Stylo 5?
  A: LG Stylo 5 je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem.
 • Q: Jaký fotoaparát má LG Stylo 5?
  A: LG Stylo 5 je vybaven 13MP PDAF fotoaparátem s LED bleskem.
 • Q: Jaký procesor má LG Stylo 5?
  A: LG Stylo 5 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon SDM450 (14 nm).
 • Q: Jakou RAM má LG Stylo 5?
  A: LG Stylo 5 je vybaven 3GB LPDDR3 RAM.
 • Q: Jakou baterii má LG Stylo 5?
  A: LG Stylo 5 je vybaven baterií 3500 mAh.