LG Tribute Empire - Specifikace a Recenze

LG Tribute Empire je nový telefon od společnosti LG, který nabízí špičkové specifikace a funkce. Telefon je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, MediaTek MT6750 (28 nm) procesorem, 2GB LPDDR3 RAM a baterií 2500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie. Níže se podíváme na specifikace LG Tribute Empire.

Displej

LG Tribute Empire je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 16 milionů barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Díky IPS technologii je displej schopen zobrazit obraz ve všech úhlech a nabízí široké pozorovací úhly.

Fotoaparát

LG Tribute Empire je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 3264 x 2448 pixelů a nahrávat videa s rozlišením až 1080p. Kamera je také vybavena řadou funkcí, jako je detekce obličeje, geotagging, panorama a další.

LG Tribute Empire je moderní mobilní telefon s 5,45palcovým displejem a rozlišením HD +. Je vybaven 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 425 a 2 GB RAM. Telefon má 16 GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty až na 32 GB. Fotoaparát má 8MP zadní kameru a 5MP přední kameru. Telefon je dodáván s Android 8.1 Oreo a baterií o kapacitě 2500 mAh. Pokud hledáte specifikace a recenze LG Tribute Empire, můžete se podívat na samsung f 5230 A připojte se pomocí recenze t-mobile .

Procesor

LG Tribute Empire je vybaven MediaTek MT6750 (28 nm) procesorem. Tento procesor je vybaven osmi jádry a je schopen zpracovat až 1,5 GHz. Procesor je vybaven grafickým akcelerátorem Mali-T860MP2, který je schopen zpracovat až 650 MHz. Procesor je schopen zpracovat náročné úlohy a hry bez problémů.

RAM

LG Tribute Empire je vybaven 2GB LPDDR3 RAM. RAM je schopen zpracovat více úloh současně a umožňuje telefonu pracovat rychleji a efektivněji. RAM je také schopen ukládat více dat a umožňuje telefonu pracovat s více aplikacemi současně.



Baterie

LG Tribute Empire je vybaven baterií 2500 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také schopna rychle se nabít a umožňuje telefonu pracovat po dlouhou dobu bez nutnosti nabíjení.

Závěr

LG Tribute Empire je výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie. Telefon je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, MediaTek MT6750 (28 nm) procesorem, 2GB LPDDR3 RAM a baterií 2500 mAh. Pokud hledáte výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie, LG Tribute Empire je pro vás ideální volbou.

FAQ

  • Jaký je displej LG Tribute Empire? LG Tribute Empire je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
  • Jaká je kamera LG Tribute Empire? LG Tribute Empire je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
  • Jaký procesor má LG Tribute Empire? LG Tribute Empire je vybaven MediaTek MT6750 (28 nm) procesorem.
  • Jaký RAM má LG Tribute Empire? LG Tribute Empire je vybaven 2GB LPDDR3 RAM.
  • Jaká je baterie LG Tribute Empire? LG Tribute Empire je vybaven baterií 2500 mAh.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , LG