LG Tribute Monarch - Specifikace a Recenze

LG Tribute Monarch je nový telefon, který se zaměřuje na ty, kteří hledají výkonný telefon s nízkou cenou. Telefon má 5,7 palcový IPS LCD displej, 13MP PDAF fotoaparát, MediaTek Helio P22 MT6762 (12 nm) procesor, 2GB RAM a 2890 mAh baterii. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s nízkou cenou.

Displej

LG Tribute Monarch má 5,7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 720 x 1440 pixelů. Displej má jasný a živý obraz, který je ideální pro sledování filmů a hraní her. Displej má také dobrou odezvu, což znamená, že se ovládací prvky budou rychle reagovat na doteky.

LG Tribute Monarch je moderní mobilní telefon s 5,3' HD displejem a 8MP fotoaparátem. Je vybavený procesorem Qualcomm Snapdragon 210, 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Nabízí také podporu pro 4G LTE a Wi-Fi. Jeho baterie má kapacitu 2500 mAh. Samsung Galaxy S7 Edge vs LG V10 A OnePlus 10 Pro 5G jsou dvě z nejlepších možností, které můžete zvážit, pokud hledáte výkonný mobilní telefon. LG Tribute Monarch je skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný telefon s dobrými specifikacemi.

Fotoaparát

LG Tribute Monarch má 13MP PDAF fotoaparát, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je HDR, panorama a noční režim, které vám umožní pořizovat kvalitní fotografie za jakýchkoli světelných podmínek. Fotoaparát má také 5MP přední kameru, která je ideální pro selfie.

Procesor

LG Tribute Monarch má MediaTek Helio P22 MT6762 (12 nm) procesor, který je schopen zvládnout všechny běžné úkoly, jako je prohlížení webu, sledování videí a hraní her. Procesor je také schopen zvládnout náročnější úkoly, jako je úprava fotografií a videí.

RAM a úložiště

LG Tribute Monarch má 2GB RAM a 32GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty až na 128GB. To znamená, že můžete uložit velké množství fotografií, videí a hudby.Baterie

LG Tribute Monarch má 2890 mAh baterii, která je schopná vydržet až 12 hodin při běžném používání. Baterie má také rychlé nabíjení, které vám umožní rychle dobít telefon.

Závěr

LG Tribute Monarch je výkonný telefon s nízkou cenou. Má 5,7 palcový IPS LCD displej, 13MP PDAF fotoaparát, MediaTek Helio P22 MT6762 (12 nm) procesor, 2GB RAM a 2890 mAh baterii. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s nízkou cenou.

FAQ

  • Jaký je displej LG Tribute Monarch? LG Tribute Monarch má 5,7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 720 x 1440 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má LG Tribute Monarch? LG Tribute Monarch má 13MP PDAF fotoaparát, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie.
  • Jaký procesor má LG Tribute Monarch? LG Tribute Monarch má MediaTek Helio P22 MT6762 (12 nm) procesor, který je schopen zvládnout všechny běžné úkoly.
  • Jaká je baterie LG Tribute Monarch? LG Tribute Monarch má 2890 mAh baterii, která je schopná vydržet až 12 hodin při běžném používání.

Více informací o LG Tribute Monarch naleznete na GSM aréna A Telefon Arena .