Šťastný zákazník AT&T dostal svůj Apple Watch Ultra dříve

Apple Watch Ultra má být uveden na trh 23. září, ale alespoň jeden uživatel Redditu již dostal svůj drahý prémiový chytrý hodinky. Podívejte se na to, jak se to stalo a co to znamená pro ostatní zákazníky.

Jak se to stalo?

Všechno začalo, když se jeden uživatel Redditu pod názvem „LuckyATTCustomer“ podělil o svůj příběh o tom, jak dostal svůj Apple Watch Ultra dříve, než byl oficiálně uveden na trh. Uživatel řekl, že objednal Apple Watch Ultra přes AT&T a že ji dostal o několik dní dříve. Uživatel také uvedl, že AT&T nebyl schopen vysvětlit, jak se to stalo, a že se domnívá, že to bylo chybou.

Co to znamená pro ostatní zákazníky?

Vzhledem k tomu, že se jedná o jediný případ, je nepravděpodobné, že by se to stalo ostatním zákazníkům. Nicméně, pokud jste objednali Apple Watch Ultra přes AT&T, můžete se pokusit kontaktovat AT&T a zjistit, zda je možné, že vám bude doručen dříve. Je také možné, že AT&T bude mít nějaké speciální nabídky pro zákazníky, kteří objednali Apple Watch Ultra před jeho oficiálním uvedením na trh.

Co jsou Apple Watch Ultra?

Apple Watch Ultra je nejnovější model chytrých hodinek od společnosti Apple. Je to nejvyšší model v řadě Apple Watch a nabízí řadu vylepšení, včetně vyššího rozlišení obrazovky, vyššího výkonu a vyšší kapacity baterie. Apple Watch Ultra také přichází s novou funkcí, která umožňuje uživatelům sledovat své srdeční tepy a krevní tlak.

Závěr

I když se jedná o jediný případ, šťastný zákazník AT&T dostal svůj Apple Watch Ultra dříve, než byl oficiálně uveden na trh. Pokud jste objednali Apple Watch Ultra přes AT&T, můžete se pokusit kontaktovat AT&T a zjistit, zda je možné, že vám bude doručen dříve. Apple Watch Ultra je nejnovější model chytrých hodinek od společnosti Apple a nabízí řadu vylepšení, včetně vyššího rozlišení obrazovky, vyššího výkonu a vyšší kapacity baterie.

Zdroje: The Verge , MacRumors , RedditFAQ

  • Kdy bude Apple Watch Ultra uveden na trh? Apple Watch Ultra má být uveden na trh 23. září.
  • Kde mohu objednat Apple Watch Ultra? Apple Watch Ultra můžete objednat přes AT&T nebo přímo od společnosti Apple.
  • Jaké vylepšení nabízí Apple Watch Ultra? Apple Watch Ultra nabízí vyšší rozlišení obrazovky, vyšší výkon a vyšší kapacitu baterie. Také přichází s novou funkcí, která umožňuje uživatelům sledovat své srdeční tepy a krevní tlak.