MetroPCS Legacy CDMA síť bude ukončena 21. června

. T-Mobile již dříve předpokládaný termín předběhl a začal přepracovávat MetroPCS síť. Přečtěte si náš článek a dozvíte se více o tom, co to znamená pro uživatele MetroPCS.

T-Mobile oznámil, že. T-Mobile již dříve předpokládaný termín předběhl a začal přepracovávat MetroPCS síť. To znamená, že uživatelé MetroPCS budou muset přejít na novou síť T-Mobile.

Co to znamená pro uživatele MetroPCS?

Uživatelé MetroPCS budou muset přejít na novou síť T-Mobile. T-Mobile nabízí širokou škálu tarifů a služeb, které jsou k dispozici pro uživatele MetroPCS. Uživatelé MetroPCS budou mít možnost využívat všechny služby T-Mobile, včetně datových služeb, volání a textových zpráv. Uživatelé MetroPCS budou také mít možnost využívat nové služby T-Mobile, jako je například T-Mobile ONE.

Jak se mohou uživatelé MetroPCS připravit na přechod?

Uživatelé MetroPCS by měli před přechodem na novou síť T-Mobile udělat několik věcí. Nejprve by měli zkontrolovat, zda jejich telefon podporuje novou síť T-Mobile. Pokud ne, budou muset zakoupit nový telefon. Uživatelé by měli také zkontrolovat, zda jejich tarif odpovídá tarifům T-Mobile. Pokud ne, budou muset zvolit nový tarif. Uživatelé by měli také zkontrolovat, zda jejich telefonní číslo bude přenositelné na novou síť T-Mobile. Pokud ano, budou moci přenést své telefonní číslo na novou síť.

MetroPCS Legacy CDMA síť bude ukončena 21. června. Tento krok umožní MetroPCS poskytovat lepší služby svým zákazníkům. Pixel 3 rozměry A Garminové spekulace jsou jen některé z nových funkcí, které MetroPCS nabízí.

Jaké jsou další možnosti pro uživatele MetroPCS?

Uživatelé MetroPCS mají několik možností, jak se připravit na ukončení sítě MetroPCS. První možností je přechod na novou síť T-Mobile. Druhou možností je přechod na jinou síť. Uživatelé MetroPCS mohou také zvolit, že zůstanou na síti MetroPCS a budou používat starší telefony, které nejsou kompatibilní s novou sítí T-Mobile.

Závěr

MetroPCS Legacy CDMA síť bude ukončena 21. června. T-Mobile již dříve předpokládaný termín předběhl a začal přepracovávat MetroPCS síť. Uživatelé MetroPCS budou muset přejít na novou síť T-Mobile. Uživatelé MetroPCS by měli před přechodem na novou síť T-Mobile udělat několik věcí, jako je například zkontrolovat, zda jejich telefon podporuje novou síť T-Mobile, zda jejich tarif odpovídá tarifům T-Mobile a zda jejich telefonní číslo bude přenositelné na novou síť T-Mobile. Uživatelé MetroPCS mají také možnost přejít na jinou síť nebo zůstat na síti MetroPCS a používat starší telefony.

Zdroje:

FAQ

 • Kdy bude ukončena MetroPCS Legacy CDMA síť?
  .
 • Co to znamená pro uživatele MetroPCS?
  Uživatelé MetroPCS budou muset přejít na novou síť T-Mobile. T-Mobile nabízí širokou škálu tarifů a služeb, které jsou k dispozici pro uživatele MetroPCS.
 • Jak se mohou uživatelé MetroPCS připravit na přechod?
  Uživatelé MetroPCS by měli před přechodem na novou síť T-Mobile udělat několik věcí, jako je například zkontrolovat, zda jejich telefon podporuje novou síť T-Mobile, zda jejich tarif odpovídá tarifům T-Mobile a zda jejich telefonní číslo bude přenositelné na novou síť T-Mobile.
 • Jaké jsou další možnosti pro uživatele MetroPCS?
  Uživatelé MetroPCS mají několik možností, jak se připravit na ukončení sítě MetroPCS. První možností je přechod na novou síť T-Mobile. Druhou možností je přechod na jinou síť. Uživatelé MetroPCS mohou také zvolit, že zůstanou na síti MetroPCS a budou používat starší telefony, které nejsou kompatibilní s novou sítí T-Mobile.