Micromax Canvas 4 Plus: Specifikace, funkce a často kladené dotazy

Micromax Canvas 4 Plus je výkonný a na funkce bohatý smartphone, který nabízí skvělý uživatelský zážitek. Má 5,0palcový AMOLED displej, 13MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6592, 1GB RAM a 2000 mAh baterii. V tomto článku se podíváme na specifikace, funkce a často kladené otázky Micromax Canvas 4 Plus.

Zobrazit

Micromax Canvas 4 Plus má 5,0palcový AMOLED displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je jasný a živý a nabízí skvělé pozorovací úhly. Má také dobrou čitelnost na slunci, takže se snadno používá venku.

Fotoaparát

Micromax Canvas 4 Plus má 13MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní snímky za jasných i špatných světelných podmínek. Má také funkce, jako je detekce obličeje, geo-tagging a panorama.

Micromax Canvas 4 Plus je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Má 5,5 palcový HD displej, 8jádrový procesor, 2 GB RAM a 16 GB interní paměti. Kromě toho má také 13MP zadní kameru a 5MP přední kameru. Je vybaven také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Můžete si také prohlédnout specifikace stejná hora A htc windows telefon pro srovnání. Micromax Canvas 4 Plus je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný mobilní telefon s moderními funkcemi. Pokud máte nějaké otázky týkající se Micromax Canvas 4 Plus, můžete se podívat na naše FAQs.

Procesor

Micromax Canvas 4 Plus je poháněn procesorem MediaTek MT6592. Procesor je taktován na 1,7 GHz a je doplněn o 1 GB RAM. To zajišťuje, že zařízení snadno zvládne multitasking a hraní her.

baterie

Micromax Canvas 4 Plus je vybaven 2000 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 200 hodin pohotovostního režimu. To zajišťuje, že zařízení vydrží celý den používání.Nejčastější dotazy

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Micromax Canvas 4 Plus?
  Odpověď: Micromax Canvas 4 Plus má 5,0palcový AMOLED displej.
 • Otázka: Jaké je rozlišení fotoaparátu Micromax Canvas 4 Plus?
  Odpověď: Micromax Canvas 4 Plus má 13MP fotoaparát s automatickým ostřením.
 • Otázka: Jaký je procesor Micromax Canvas 4 Plus?
  Odpověď: Micromax Canvas 4 Plus je poháněn procesorem MediaTek MT6592.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Micromax Canvas 4 Plus?
  Odpověď: Micromax Canvas 4 Plus je vybaven 2000 mAh baterií.

Micromax Canvas 4 Plus je skvělé zařízení, které nabízí skvělý uživatelský zážitek. Má 5,0palcový AMOLED displej, 13MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6592, 1GB RAM a 2000 mAh baterii. Pokud hledáte výkonný a na funkce bohatý smartphone, pak je Micromax Canvas 4 Plus skvělou volbou.

Další informace naleznete na adrese Gadgety nyní a 91 Mobily .