Specifikace Micromax Canvas 5 Lite – podrobný přehled

Micromax Canvas 5 Lite je cenově dostupný smartphone, který nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,0palcový IPS LCD displej, 8 MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6735P, 2 GB LPDDR3 RAM a 2000 mAh baterii. V tomto článku se podrobně podíváme na specifikace a funkce Micromax Canvas 5 Lite.

Zobrazit

Micromax Canvas 5 Lite má 5,0palcový IPS LCD displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je jasný a jasný a nabízí dobré pozorovací úhly. Má také dobrou reprodukci barev a kontrast.

Fotoaparát

Micromax Canvas 5 Lite má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Dokáže natáčet videa v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie za dobrých světelných podmínek. Má také 5MP přední kameru pro pořizování selfie.

Micromax Canvas 5 Lite je skvělý telefon s 5 palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem a 2 GB RAM. Má také 16 GB interní paměti, kterou lze rozšířit až na 32 GB pomocí microSD karty. Telefon má také 8MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Kromě toho má také baterii o kapacitě 2500 mAh. Pokud hledáte skvělý telefon s dobrými specifikacemi, Micromax Canvas 5 Lite je skvělou volbou. Pokud hledáte něco jiného, můžete se podívat na recenzi Blu Studio XL LTE nebo na velikost Microsoft Surface Pro 7 .

Procesor

Micromax Canvas 5 Lite je poháněn procesorem MediaTek MT6735P. Jedná se o čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,3 GHz. Procesor je schopen snadno zvládnout většinu úkolů a nabízí dobrý výkon.

RAM a úložiště

Micromax Canvas 5 Lite má 2GB LPDDR3 RAM a 16GB vnitřní úložiště. Úložiště lze rozšířit až o 32 GB pomocí microSD karty.

baterie

Micromax Canvas 5 Lite je napájen 2000 mAh baterií. Baterie je nevyjímatelná a nabízí slušnou výdrž.

Závěr

Micromax Canvas 5 Lite je cenově dostupný smartphone, který nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,0palcový IPS LCD displej, 8 MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MT6735P, 2 GB LPDDR3 RAM a 2000 mAh baterii. Pokud hledáte cenově dostupný smartphone s dobrými funkcemi a výkonem, pak je Micromax Canvas 5 Lite skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Micromax Canvas 5 Lite?
  Odpověď: Micromax Canvas 5 Lite má 5,0palcový IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaké je rozlišení fotoaparátu Micromax Canvas 5 Lite?
  Odpověď: Micromax Canvas 5 Lite má 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Otázka: Jaký je procesor Micromax Canvas 5 Lite?
  Odpověď: Micromax Canvas 5 Lite je poháněn procesorem MediaTek MT6735P.
 • Otázka: Kolik RAM má Micromax Canvas 5 Lite?
  Odpověď: Micromax Canvas 5 Lite má 2 GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Micromax Canvas 5 Lite?
  Odpověď: Micromax Canvas 5 Lite je napájen 2000 mAh baterií.

Pro více informací o Micromax Canvas 5 Lite se podívejte Gadgety nyní a 91 Mobily .