Micromax Canvas Mega 4G - Specifikace, Funkce a Recenze

Micromax Canvas Mega 4G je nový telefon od společnosti Micromax, který nabízí špičkové funkce a specifikace. Telefon je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem, 13MP autofokusním fotoaparátem, procesorem MediaTek MT6753, 3GB RAM a baterií o kapacitě 2500 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie. Podívejme se blíže na specifikace a funkce tohoto telefonu.

Displej

Micromax Canvas Mega 4G je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Díky tomu můžete sledovat videa a hrát hry s vynikajícím obrazem.

Fotoaparát

Telefon je vybaven 13MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát má schopnost pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a kvalitou. Fotoaparát také umožňuje pořizovat videa ve vysokém rozlišení.

Micromax Canvas Mega 4G je vybavený 5,5 palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem, 2 GB RAM a 16 GB interní pamětí. Má 13MP zadní kameru a 5MP přední kameru. Je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh. Podporuje 4G LTE a Wi-Fi. Podporuje také Bluetooth 4.0 a GPS. TCL Flip Go A LG4 vs S6 Edge jsou další funkce, které nabízí. Recenze uživatelů ukazují, že je to skvělý telefon s dobrým výkonem a spolehlivostí.

Procesor

Micromax Canvas Mega 4G je vybaven 8jádrovým procesorem MediaTek MT6753. Procesor je vybaven technologií Turbo Boost, která umožňuje telefonu pracovat rychleji a efektivněji. Procesor je také vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje telefonu pracovat s více úlohami současně.

RAM

Telefon je vybaven 3GB RAM, což je dostatečné pro běh náročných aplikací a her. RAM umožňuje telefonu pracovat rychleji a efektivněji.Baterie

Telefon je vybaven baterií o kapacitě 2500 mAh. Baterie je dostatečně výkonná pro dlouhé hovory a prohlížení webu. Baterie také umožňuje telefonu pracovat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Micromax Canvas Mega 4G je výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie. Telefon je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem, 13MP autofokusním fotoaparátem, procesorem MediaTek MT6753, 3GB RAM a baterií o kapacitě 2500 mAh. Pokud hledáte výkonný telefon s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie, pak je Micromax Canvas Mega 4G tou správnou volbou pro vás.

FAQ

  • Jaký je displej Micromax Canvas Mega 4G? - Micromax Canvas Mega 4G je vybaven 5,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Micromax Canvas Mega 4G? - Micromax Canvas Mega 4G je vybaven 13MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem.
  • Jaký procesor má Micromax Canvas Mega 4G? - Micromax Canvas Mega 4G je vybaven 8jádrovým procesorem MediaTek MT6753.
  • Jaký je RAM Micromax Canvas Mega 4G? - Micromax Canvas Mega 4G je vybaven 3GB RAM.
  • Jaká je kapacita baterie Micromax Canvas Mega 4G? - Micromax Canvas Mega 4G je vybaven baterií o kapacitě 2500 mAh.

Více informací o Micromax Canvas Mega 4G naleznete na GSM aréna A 91 Mobily .