Micromax Canvas Pulse 4G - Specifikace a Recenze

Micromax Canvas Pulse 4G je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi a vynikajícím výkonem. Tento telefon je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, 3GB DDR3 RAM a 2100 mAh baterií. V tomto článku se podíváme na podrobné specifikace a recenze Micromax Canvas Pulse 4G.

5,0 palcový IPS LCD displej

Micromax Canvas Pulse 4G je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Tento displej poskytuje jasný a ostrý obraz s živými barvami. Díky IPS technologii je displej velmi odolný vůči poškrábání a odolný vůči poškození. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3.

13MP fotoaparát

Micromax Canvas Pulse 4G je vybaven 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát má také funkci zpomaleného snímání, která umožňuje uživatelům snímat záběry ve vysokém rozlišení. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která umožňuje uživatelům snímat kvalitní fotografie s vysokým dynamickým rozsahem.

Micromax Canvas Pulse 4G je moderní mobilní telefon s vysokým výkonem a špičkovými funkcemi. Má 5 palcový HD displej, 8MP zadní kameru a 5MP přední kameru. Je vybaven procesorem 1.3GHz Quad-Core, 1GB RAM a 8GB interní pamětí. Je také vybaven baterií o kapacitě 2000mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Podívejte se na nexus 5 vs samsung galaxy s4 A moto z droid vs galaxy s7 recenze, abyste zjistili, jak se tento telefon vyrovnává s ostatními.

3GB DDR3 RAM

Micromax Canvas Pulse 4G je vybaven 3GB DDR3 RAM. Tato paměť je dostatečně výkonná pro spuštění náročných aplikací a her. Uživatelé mohou také spouštět více aplikací současně bez zpoždění. Paměť je také dostatečně velká pro ukládání velkého množství dat.

2100 mAh baterie

Micromax Canvas Pulse 4G je vybaven 2100 mAh baterií. Tato baterie je dostatečně výkonná pro poskytnutí až 10 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje uživatelům rychle nabíjet baterii.Závěr

Micromax Canvas Pulse 4G je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi a vynikajícím výkonem. Tento telefon je vybaven 5,0 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, 3GB DDR3 RAM a 2100 mAh baterií. Díky těmto funkcím je Micromax Canvas Pulse 4G ideální volbou pro uživatele, kteří hledají výkonný a spolehlivý mobilní telefon.

Odkazy

FAQ

 • Q: Jak velký je displej Micromax Canvas Pulse 4G?
  A: Displej Micromax Canvas Pulse 4G má úhlopříčku 5,0 palce.
 • Q: Jaký fotoaparát má Micromax Canvas Pulse 4G?
  A: Micromax Canvas Pulse 4G má 13MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Q: Jakou paměť má Micromax Canvas Pulse 4G?
  A: Micromax Canvas Pulse 4G má 3GB DDR3 RAM.
 • Q: Jakou baterii má Micromax Canvas Pulse 4G?
  A: Baterie Micromax Canvas Pulse 4G plus 2100 mAh.