Specifikace Micromax Canvas Xpress 2 – podrobná recenze

Micromax Canvas Xpress 2 je smartphone střední třídy, který nabízí skvělou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,0palcový IPS LCD displej, 13MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MTK6592M, 1GB LPDDR3 RAM a 2500 mAh baterii. V tomto článku se podrobně podíváme na specifikace a funkce Micromax Canvas Xpress 2.

Zobrazit

Micromax Canvas Xpress 2 má 5,0palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je jasný a jasný a nabízí dobré pozorovací úhly. Má také dobrou reprodukci barev a kontrast.

Fotoaparát

Micromax Canvas Xpress 2 má 13MP fotoaparát s automatickým ostřením se snímačem BSI. Kamera je schopna pořizovat kvalitní snímky za denního světla i za zhoršených světelných podmínek. Má také funkce, jako je detekce obličeje, HDR a panorama.

Micromax Canvas Xpress 2 je skvělý telefon s 5palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem a 2GB RAM. Má také 13MP fotoaparát a 5MP přední kameru. Je to skvělý telefon pro ty, kteří hledají výkonný telefon za rozumnou cenu. Podívejte se na naši podrobnou recenzi Micromax Canvas Xpress 2 a porovnejte ji s recenzí Sony Xperia 5 III A recenzí HMDX Jam Party .

Procesor

Micromax Canvas Xpress 2 je poháněn procesorem MediaTek MTK6592M. Procesor je taktován na 1,4 GHz a je doplněn o 1 GB LPDDR3 RAM. Procesor je schopen snadno zvládnout většinu úkolů a nabízí dobrý výkon.

baterie

Micromax Canvas Xpress 2 je vybaven 2500 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až 8 hodin hovoru a až 200 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také vyjímatelná, takže ji v případě potřeby snadno vyměníte.Závěr

Micromax Canvas Xpress 2 je skvělý smartphone střední třídy, který nabízí dobrou kombinaci funkcí a výkonu. Má 5,0palcový IPS LCD displej, 13MP fotoaparát s automatickým ostřením, procesor MediaTek MTK6592M, 1GB LPDDR3 RAM a 2500 mAh baterii. Pokud hledáte smartphone střední třídy s dobrými specifikacemi a funkcemi, pak je Micromax Canvas Xpress 2 skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Micromax Canvas Xpress 2?
  Odpověď: Micromax Canvas Xpress 2 má 5,0palcový IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Micromax Canvas Xpress 2?
  Odpověď: Micromax Canvas Xpress 2 je poháněn procesorem MediaTek MTK6592M.
 • Otázka: Kolik RAM má Micromax Canvas Xpress 2?
  Odpověď: Micromax Canvas Xpress 2 má 1 GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Micromax Canvas Xpress 2?
  Odpověď: Micromax Canvas Xpress 2 má baterii 2500 mAh.

Další informace naleznete na adrese Gadgety nyní a 91 Mobily .