Micromax Unite 2 Specs - Všechny specifikace

Micromax Unite 2 je populární mobilní telefon s velkým množstvím funkcí. Tento telefon je vybaven 4,7 palce IPS LCD displejem, 5 MP autofokus fotoaparátem, MediaTek MT6582M procesorem, 1 GB RAM a 2000 mAh baterií. Všechny tyto funkce společně poskytují uživatelům skvělý zážitek z používání. Níže se podíváme na všechny specifikace Micromax Unite 2.

Displej

Micromax Unite 2 je vybaven 4,7 palce IPS LCD displejem. IPS LCD displej poskytuje uživatelům široký pohled na obrazovku a zajišťuje, že obrazovka je jasná a ostrá. Displej má rozlišení 800 x 480 pixelů, což zajišťuje, že obrazovka je ostrá a jasná.

Fotoaparát

Micromax Unite 2 je vybaven 5 MP autofokus fotoaparátem. Fotoaparát je schopen pořizovat vysokokvalitní fotografie a videa. Fotoaparát má také funkci automatického ostření, která umožňuje uživatelům pořizovat ostré a jasné fotografie. Fotoaparát má také funkci blesku, která umožňuje pořizovat fotografie i ve tmě.

Micromax Unite 2 je vybavený 4,7 palcovým IPS displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Telefon je poháněn 1,3GHz quad-core procesorem a 1GB RAM. Má 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit až na 32GB pomocí microSD karty. Telefon má 5MP zadní fotoaparát s LED bleskem a 2MP přední fotoaparát. Další funkce zahrnují Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Telefon je dodáván s Android 4.4.2 KitKat. Pro více informací o specifikacích Micromax Unite 2 si můžete prohlédnout recenze galaxy tab s8 ultra A sanyo katana .

Procesor

Micromax Unite 2 je vybaven MediaTek MT6582M procesorem. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry Cortex-A7 a je schopen poskytovat uživatelům vysoký výkon. Procesor je také vybaven grafickým akcelerátorem, který umožňuje uživatelům hrát hry s vysokým výkonem.

RAM

Micromax Unite 2 je vybaven 1 GB RAM. RAM umožňuje uživatelům spouštět aplikace a hry s vysokým výkonem. RAM také umožňuje uživatelům spouštět více aplikací současně bez zpomalení výkonu.Baterie

Micromax Unite 2 je vybaven 2000 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout uživatelům až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také schopna poskytnout uživatelům až 8 hodin hraní her a až 10 hodin prohlížení webu.

Závěr

Všechny specifikace Micromax Unite 2 poskytují uživatelům skvělý zážitek z používání. 4,7 palce IPS LCD displej poskytuje uživatelům široký pohled na obrazovku a 5 MP autofokus fotoaparát umožňuje pořizovat vysokokvalitní fotografie a videa. MediaTek MT6582M procesor poskytuje uživatelům vysoký výkon a 1 GB RAM umožňuje uživatelům spouštět aplikace a hry s vysokým výkonem. 2000 mAh baterie poskytuje uživatelům až 10 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu.

FAQ

  • Jaký je displej Micromax Unite 2? Micromax Unite 2 je vybaven 4,7 palce IPS LCD displejem.
  • Jaký fotoaparát má Micromax Unite 2? Micromax Unite 2 je vybaven 5 MP autofokus fotoaparátem.
  • Jaký procesor má Micromax Unite 2? Micromax Unite 2 je vybaven MediaTek MT6582M procesorem.
  • Kolik RAM má Micromax Unite 2? Micromax Unite 2 je vybaven 1 GB RAM.
  • Kolik baterie má Micromax Unite 2? Micromax Unite 2 je vybaven 2000 mAh baterií.

Více informací o Micromax Unite 2 naleznete na GSM aréna A 91 Mobily .