Microsoft Surface Pro 4 - Specifikace, Fotografie a Recenze

Microsoft Surface Pro 4 je vysoce výkonný tablet s 12,3' displejem, 8MP autofokusní kamerou, Intel Core-i7 procesorem, 16GB RAM a dalšími specifikacemi. Tento tablet je ideální pro práci i zábavu. Přečtěte si recenze a fotografie.

Specifikace Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4 je vybaven 12,3' displejem s rozlišením 2736 x 1824 pixelů. Je vybaven 8MP autofokusní kamerou, která umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a videa. Je vybaven Intel Core-i7 procesorem a 16GB RAM, což zajišťuje vysokou výkonnost. K dispozici je také 256GB úložiště, které umožňuje ukládat velké množství dat. Kromě toho je vybaven Wi-Fi a Bluetooth, které umožňují bezdrátové připojení k internetu a dalším zařízením.

Fotografie Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4 je vybaven 8MP autofokusní kamerou, která umožňuje pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 3264 x 2448 pixelů. Kamera je také schopna pořizovat videa s rozlišením až 1080p. Kamera je také vybavena funkcí automatického ostření, která umožňuje pořizovat ostré fotografie.

Microsoft Surface Pro 4 je vysoce výkonný tablet s 12,3' displejem, který je ideální pro práci i zábavu. Je vybaven 8. generací procesorů Intel Core i5 a i7, 8 GB až 16 GB RAM a 256 GB až 1 TB úložiště. Je vybaven dotykovým displejem, který umožňuje snadné ovládání aplikací a webových stránek. Kromě toho je vybaven také kamerou, mikrofonem a reproduktory pro skvělý zvuk. Microsoft Surface Pro 4 je ideální pro ty, kteří hledají výkonný tablet s vysokou úrovní výkonu. Pro více informací o Microsoft Surface Pro 4 navštivte Microsoft Surface Pro 4 - Specifikace, Fotografie a Recenze . Kromě toho se můžete také podívat na zpráva pro android A nová mobilní brána t .

Recenze Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4 je vysoce výkonný tablet s 12,3' displejem, 8MP autofokusní kamerou, Intel Core-i7 procesorem, 16GB RAM a dalšími specifikacemi. Tento tablet je ideální pro práci i zábavu. Jeho výkonný procesor a velká paměť umožňují spouštět náročné aplikace a hry. Kvalita obrazu je také velmi dobrá. Kamera je schopna pořizovat kvalitní fotografie a videa. K dispozici je také 256GB úložiště, které umožňuje ukládat velké množství dat. Kromě toho je vybaven Wi-Fi a Bluetooth, které umožňují bezdrátové připojení k internetu a dalším zařízením.Závěr

Microsoft Surface Pro 4 je vysoce výkonný tablet s 12,3' displejem, 8MP autofokusní kamerou, Intel Core-i7 procesorem, 16GB RAM a dalšími specifikacemi. Tento tablet je ideální pro práci i zábavu. Jeho výkonný procesor a velká paměť umožňují spouštět náročné aplikace a hry. Kvalita obrazu je také velmi dobrá. Kamera je schopna pořizovat kvalitní fotografie a videa. K dispozici je také 256GB úložiště, které umožňuje ukládat velké množství dat. Kromě toho je vybaven Wi-Fi a Bluetooth, které umožňují bezdrátové připojení k internetu a dalším zařízením. Microsoft Surface Pro 4 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají vysoce výkonný tablet. Recenze Microsoft Surface Pro 4 A specifikace Microsoft Surface Pro 4 jsou k dispozici na webu.

FAQ

  • Jaké jsou specifikace Microsoft Surface Pro 4?
    Microsoft Surface Pro 4 je vybaven 12,3' displejem s rozlišením 2736 x 1824 pixelů, 8MP autofokusní kamerou, Intel Core-i7 procesorem, 16GB RAM a 256GB úložištěm. K dispozici je také Wi-Fi a Bluetooth.
  • Jaká je kvalita fotografií pořízených s Microsoft Surface Pro 4?
    Kamera Microsoft Surface Pro 4 je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 3264 x 2448 pixelů. Kamera je také schopna pořizovat videa s rozlišením až 1080p.
  • Je Microsoft Surface Pro 4 vhodný pro práci i zábavu?
    Ano, Microsoft Surface Pro 4 je vysoce výkonný tablet s 12,3' displejem, 8MP autofokusní kamerou, Intel Core-i7 procesorem, 16GB RAM a dalšími specifikacemi. Tento tablet je ideální pro práci i zábavu.