Moto G4 a G4 Plus Recenze - Ještě stále dobrá volba?

?

Moto G4 a G4 Plus jsou dvě z tří nových modelů Moto G4. Jsou to levné telefony, které nabízejí vysokou hodnotu za nízkou cenu. Ale jsou stále dobrou volbou pro ty, kteří hledají levný telefon? Podívejme se na naši recenzi Moto G4 a G4 Plus.

Design a konstrukce

Moto G4 a G4 Plus jsou oba velmi dobře navržené telefony. Oba mají plastovou konstrukci, která je lehká a odolná. Oba mají také 5,5palcový displej s rozlišením 1080p. Oba mají také čtečku otisků prstů, která je umístěna na zadní straně telefonu.

Moto G4 a G4 Plus Recenze - Ještě stále dobrá volba? Moto G4 a G4 Plus jsou stále populární volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný telefon s dobrým výkonem. Oba telefony nabízejí vynikající výkon, kvalitní fotoaparát a dostatek funkcí, které uspokojí většinu uživatelů. Pokud hledáte cenově dostupný telefon, který vám poskytne dobrý výkon, pak byste měli zvážit Moto G4 a G4 Plus. T-Mobile učiní přechod z Verizon, AT&T a dalších ještě výhodnějším , takže se můžete rozhodnout pro tento telefon. Pokud hledáte něco s vyšším výkonem, můžete se podívat na Sony Xperia XZ .

Výkon a baterie

Moto G4 a G4 Plus mají oba velmi dobrý výkon. Oba mají čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 617 a 2 GB RAM. To znamená, že oba telefony jsou schopny spustit většinu aplikací a her bez problémů. Oba mají také velmi dobrou výdrž baterie. Moto G4 má baterii o kapacitě 3000 mAh a Moto G4 Plus má baterii o kapacitě 4000 mAh.

Fotoaparát

Moto G4 a G4 Plus mají oba velmi dobrý fotoaparát. Moto G4 má 13MP fotoaparát s přisvětlovací diodou a 5MP přední kameru. Moto G4 Plus má 16MP fotoaparát s přisvětlovací diodou a 5MP přední kameru. Oba mají také řadu funkcí, jako je automatické ostření, panoramatický režim a HDR.

Cena

Moto G4 a G4 Plus jsou oba velmi levné telefony. Moto G4 stojí kolem 200 dolarů a Moto G4 Plus stojí kolem 250 dolarů. To znamená, že oba telefony jsou velmi dobrou volbou pro ty, kteří hledají levný telefon.

Závěr

Moto G4 a G4 Plus jsou oba velmi dobré telefony. Oba mají velmi dobrý design, výkon a fotoaparát. A oba jsou velmi levné. Pokud hledáte levný telefon, můžete si být jisti, že Moto G4 a G4 Plus jsou stále dobrou volbou.

FAQ

  • Q: Jaký je rozdíl mezi Moto G4 a G4 Plus?
  • A: Největší rozdíl mezi Moto G4 a G4 Plus je v fotoaparátu. Moto G4 má 13MP fotoaparát a Moto G4 Plus má 16MP fotoaparát.
  • Q: Jakou baterii mají Moto G4 a G4 Plus?
  • A: Moto G4 má baterii o kapacitě 3000 mAh a Moto G4 Plus má baterii o kapacitě 4000 mAh.
  • Q: Jaký je rozdíl mezi cenou Moto G4 a G4 Plus?
  • A: Moto G4 stojí kolem 200 dolarů a Moto G4 Plus stojí kolem 250 dolarů.

V závěru lze říci, že Moto G4 a G4 Plus jsou stále dobrou volbou pro ty, kteří hledají levný telefon. Oba mají velmi dobrý design, výkon a fotoaparát. A oba jsou velmi levné. Pokud hledáte levný telefon, můžete si být jisti, že Moto G4 a G4 Plus jsou stále dobrou volbou. Více informací o Moto G4 a G4 Plus naleznete zde.