Motorola DEFY XT - Specifikace a Recenze

Motorola DEFY XT je moderní mobilní telefon s 3,7' LCD displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227A, 0,5GB RAM a baterií 1650 mAh. Přečtěte si naši recenzi a specifikace.

Motorola DEFY XT je moderní mobilní telefon, který se vyznačuje svými výkonnými funkcemi a kvalitním designem. Telefon má 3,7' LCD displej, 5MP autofokusní kameru, procesor Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227A, 0,5GB RAM a baterii 1650 mAh. Níže se podíváme na podrobné specifikace a recenzi tohoto telefonu.

Displej

Motorola DEFY XT má 3,7' LCD displej s rozlišením 480 x 854 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Jeho kontrast je také velmi dobrý a obraz je ostrý. Displej je také odolný proti poškrábání a prachu.

Fotoaparát

Motorola DEFY XT má 5MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera má schopnost snímat videa ve vysokém rozlišení a má také řadu dalších funkcí, jako je geotagging, detekce obličeje a další. Kamera je velmi snadno použitelná a je schopná pořizovat kvalitní fotografie.

Motorola DEFY XT je robustní a odolný telefon s Androidem 2.3.6. Je vybaven 5MP fotoaparátem, 3,7' dotykovým displejem a 1GHz procesorem. Jeho odolnost je zajištěna odolnou konstrukcí, která je odolná vůči prachu, vodě a nárazům. Motorola DEFY XT je ideální pro ty, kteří hledají odolný telefon s Androidem. Verizon Marshmallow S5 A Specifikace Blu Studio G Plus jsou další možnosti pro ty, kteří hledají odolný telefon s Androidem.

Procesor

Motorola DEFY XT je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227A. Tento procesor je velmi výkonný a je schopen zpracovat velké množství dat. Procesor je také velmi úsporný a je schopen udržet telefon v chodu po dlouhou dobu.

RAM

Motorola DEFY XT má 0,5GB RAM. To je dostatečné množství paměti pro běžné použití. Telefon je schopen spouštět aplikace a hry bez zpoždění a bez problémů.Baterie

Motorola DEFY XT má baterii o kapacitě 1650 mAh. Baterie je schopná udržet telefon v chodu po dobu až 10 hodin. To je dostatečná doba pro běžné použití.

Závěr

Motorola DEFY XT je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi a kvalitním designem. Má 3,7' LCD displej, 5MP autofokusní kameru, procesor Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227A, 0,5GB RAM a baterii 1650 mAh. Je to skvělý telefon pro každého, kdo hledá výkonný a spolehlivý mobilní telefon.

FAQ

  • Q: Jak velký je displej Motorola DEFY XT?
    A: Motorola DEFY XT má 3,7' LCD displej s rozlišením 480 x 854 pixelů.
  • Q: Jaký procesor má Motorola DEFY XT?
    A: Motorola DEFY XT má procesor Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227A.
  • Q: Jakou kapacitu má baterie Motorola DEFY XT?
    A: Motorola DEFY XT má baterii o kapacitě 1650 mAh.

Více informací o Motorola DEFY XT naleznete na Motorola.com nebo na GSM aréna .