Motorola DROID RAZR HD - Specifikace a Recenze

Motorola DROID RAZR HD je výkonný telefon s moderním designem a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 4,7 palcovým Super AMOLED displejem, 8MP autofokusní kamerou, Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960 procesorem, 1GB LPDDR2 RAM a 2530 mAh baterií. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o tomto výkonném telefonu.

Displej

Motorola DROID RAZR HD je vybaven 4,7 palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je také odolný proti poškrábání a má vysokou odolnost proti vodě a prachu.

Motorola DROID RAZR HD je moderní mobilní telefon s vysokým výkonem a špičkovými funkcemi. Je vybaven 4,7 palcovým HD displejem, 8MP fotoaparátem a 1,5GHz procesorem. Jeho výdrž baterie je až 17 hodin. Motorola DROID RAZR HD je ideální volbou pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon. Pro více informací o specifikacích a recenzích tohoto telefonu navštivte Motorola DROID RAZR HD - Specifikace a Recenze . Pro porovnání s jinými telefony navštivte recenze lg exalt ii nebo Sony ericson w 580 .

Fotoaparát

Motorola DROID RAZR HD je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera má schopnost snímat videa ve vysokém rozlišení až 1080p. Kamera má také širokou škálu funkcí, včetně režimu panoramatického snímání, režimu nočního snímání a režimu rychlého snímání.

Procesor

Motorola DROID RAZR HD je vybaven Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960 procesorem. Tento procesor je vybaven dvoujádrovým 1,5GHz procesorem a 1GB LPDDR2 RAM. To zajišťuje, že telefon běží rychle a bez zpoždění.

Baterie

Motorola DROID RAZR HD je vybaven 2530 mAh baterií. Baterie je schopna vydržet až 12 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. To znamená, že telefon můžete používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.Závěr

Motorola DROID RAZR HD je výkonný telefon s moderním designem a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 4,7 palcovým Super AMOLED displejem, 8MP autofokusní kamerou, Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960 procesorem, 1GB LPDDR2 RAM a 2530 mAh baterií. Pokud hledáte výkonný telefon s moderním designem, může být Motorola DROID RAZR HD tou správnou volbou.

FAQ

  • Jaký je displej Motorola DROID RAZR HD? Motorola DROID RAZR HD je vybaven 4,7 palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.
  • Jaká je kamera Motorola DROID RAZR HD? Motorola DROID RAZR HD je vybaven 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
  • Jaký procesor má Motorola DROID RAZR HD? Motorola DROID RAZR HD je vybaven Qualcomm Snapdragon S4 Plus MSM8960 procesorem.
  • Jaká je baterie Motorola DROID RAZR HD? Motorola DROID RAZR HD je vybaven 2530 mAh baterií.

Zdroje: GSM aréna , Motorola