Motorola Moto G 5G Plus - Nejnovější specifikace a recenze

Motorola Moto G 5G Plus je nejnovějším přírůstkem do rodiny Moto G. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Podívejte se na nejnovější specifikace a recenze tohoto telefonu.

Displej

Motorola Moto G 5G Plus má 6,7palcový LCD displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů. Má také technologii HDR10, která zajišťuje lepší kontrast a barvy. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5.

Fotoaparát

Motorola Moto G 5G Plus má 48MP hlavní fotoaparát s technologií PDAF. Má také 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát, 5MP makro fotoaparát a 2MP hloubkový fotoaparát. Fotoaparát má také funkce jako je noční režim, portrétní režim a panoramatický režim.

Motorola Moto G 5G Plus je nejnovějším přírůstkem do rodiny Moto G. Nabízí nejnovější specifikace a recenze, které vám pomohou při výběru nejlepšího telefonu pro vás. Podívejte se na specifikace Moto G 5G Plus A recenze Moto G 5G Plus , abyste se dozvěděli více. Také se můžete podívat na nokia 6700 classic A galaxy s6 edge vs iphone 6s plus , abyste porovnali vlastnosti různých telefonů.

Procesor

Motorola Moto G 5G Plus je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon 765 SM7250-AA (7 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry a podporuje až 2,4GHz. Procesor je také vybaven technologií 5G, která umožňuje rychlé připojení k internetu.

RAM

Motorola Moto G 5G Plus má 4GB LPDDR4 RAM. To znamená, že můžete spustit náročné aplikace a hry bez zpomalení.

Baterie

Motorola Moto G 5G Plus má 5000 mAh baterii. To znamená, že můžete telefon používat po celý den bez potřeby dobíjení. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která vám umožní rychle dobít telefon.

Závěr

Motorola Moto G 5G Plus je vybavena nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Je vybavena 6,7palcovým LCD displejem, 48MP hlavním fotoaparátem, 8MP ultraširokoúhlým fotoaparátem, 5MP makro fotoaparátem a 2MP hloubkovým fotoaparátem. Je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon 765 SM7250-AA (7 nm) a 4GB LPDDR4 RAM. Má také 5000 mAh baterii s technologií rychlého nabíjení. Pokud hledáte výkonný telefon s nejnovějšími technologiemi, Motorola Moto G 5G Plus je skvělou volbou.

Odkazy

FAQ

 • Jaký je displej Motorola Moto G 5G Plus?
  Motorola Moto G 5G Plus má 6,7palcový LCD displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů.
 • Jaké fotoaparáty má Motorola Moto G 5G Plus?
  Motorola Moto G 5G Plus má 48MP hlavní fotoaparát s technologií PDAF, 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát, 5MP makro fotoaparát a 2MP hloubkový fotoaparát.
 • Jaký procesor má Motorola Moto G 5G Plus?
  Motorola Moto G 5G Plus je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon 765 SM7250-AA (7 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry a podporuje až 2,4GHz.
 • Jaká je baterie Motorola Moto G 5G Plus?
  Motorola Moto G 5G Plus má 5000 mAh baterii s technologií rychlého nabíjení.