Motorola Moto G5 Plus - Specifikace a Recenze

Motorola Moto G5 Plus je vysoce výkonný smartphone s moderními funkcemi a vynikajícím designem. Je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 12MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 625 8953, 4GB LPDDR3 RAM a baterií 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích.

Displej

Motorola Moto G5 Plus je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Má také vysokou jasnost, která umožňuje snadné čtení na slunci. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3.

Fotoaparát

Motorola Moto G5 Plus je vybaven 12MP PDAF fotoaparátem s clonou f/1.7. Fotoaparát má také automatické ostření a LED blesk. Fotoaparát může pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a vynikajícími detaily. Fotoaparát může také pořizovat videa ve vysokém rozlišení.

Motorola Moto G5 Plus je skvělý smartphone střední třídy, který za svou cenu nabízí spoustu funkcí. Má 5,2palcový Full HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 625 a 12megapixelový zadní fotoaparát. Nechybí ani čtečka otisků prstů, 3 000 mAh baterie a voděodolné provedení. Moto G5 Plus je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný smartphone. Více o Motorole Moto G5 Plus se dozvíte zde.

Pokud hledáte něco trochu výkonnějšího, podívejte se na Specifikace Samsung Tab A7 . Má 10,1palcový displej, procesor Qualcomm Snapdragon 652 a 13megapixelový zadní fotoaparát. Nechybí ani čtečka otisků prstů, 7 300 mAh baterie a voděodolné provedení.

Pokud hledáte lehký a přizpůsobitelný spouštěč Android, podívejte se na nejlehčí spouštěč pro Android 2017 . Má širokou škálu funkcí, včetně přizpůsobitelných domovských obrazovek, widgetů a motivů. Má také vestavěný vyhledávač a režim úspory baterie.Procesor

Motorola Moto G5 Plus je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 625 8953. Tento procesor je vybaven 8 jádry a je schopen poskytnout vysoký výkon. Procesor je také vybaven grafickým procesorem Adreno 506, který je schopen poskytnout vynikající grafický výkon.

RAM

Motorola Moto G5 Plus je vybaven 4GB LPDDR3 RAM. RAM je dostatečně velký pro běh náročných aplikací a her. RAM umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji a bez zpoždění.

Baterie

Motorola Moto G5 Plus je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh. Baterie je dostatečně velká pro běh náročných aplikací a her. Baterie je také schopna vydržet až 12 hodin při používání. Baterie je také rychle nabíjecí, což umožňuje rychlé nabíjení.

Závěr

Motorola Moto G5 Plus je vysoce výkonný smartphone s moderními funkcemi a vynikajícím designem. Je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 12MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 625 8953, 4GB LPDDR3 RAM a baterií 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi.

FAQ

 • Q: Jaký je displej Motorola Moto G5 Plus?
  A: Motorola Moto G5 Plus je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Q: Jaký fotoaparát má Motorola Moto G5 Plus?
  A: Motorola Moto G5 Plus je vybaven 12MP PDAF fotoaparátem s clonou f/1.7.
 • Q: Jaký procesor má Motorola Moto G5 Plus?
  A: Motorola Moto G5 Plus je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 625 8953.
 • Q: Jakou RAM má Motorola Moto G5 Plus?
  A: Motorola Moto G5 Plus je vybaven 4GB LPDDR3 RAM.
 • Q: Jakou baterii má Motorola Moto G5 Plus?
  A: Motorola Moto G5 Plus je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh.

Více informací o specifikacích a recenzích Motorola Moto G5 Plus naleznete na GSM aréna A Telefon Arena .