Motorola Moto G7 Power - Specifikace a Funkce

Motorola Moto G7 Power je vybavena špičkovými specifikacemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Telefon je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem, 12MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 632 SDM632 (14 nm), 3GB LPDDR3 RAM a baterií 5000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dlouhou výdrží baterie. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

6,2 palcový IPS LCD displej

Motorola Moto G7 Power je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1570 pixelů. Displej je navržen tak, aby poskytoval jasný a ostrý obraz s živými barvami. Díky IPS LCD technologii můžete očekávat široké pozorovací úhly a lepší kontrast. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3, které chrání displej před poškrábáním a poškozením.

Motorola Moto G7 Power je výkonný a cenově dostupný smartphone, který nabízí širokou škálu funkcí. Má 6,2palcový HD+ displej, 12MP zadní fotoaparát a 5MP přední fotoaparát. Disponuje také velkou 5 000 mAh baterií, která vydrží na jedno nabití až tři dny. Moto G7 Power má také procesor Qualcomm Snapdragon 632, 3 GB RAM a 32 GB úložiště. Běží na Androidu 9.0 Pie a je kompatibilní se sítěmi GSM i CDMA. Se svými skvělými specifikacemi a funkcemi je Moto G7 Power skvělou volbou pro každého, kdo hledá cenově dostupný, ale výkonný smartphone. elipsa 7 , lesk fortnite kůže .

12MP PDAF fotoaparát

Motorola Moto G7 Power je vybavena 12MP PDAF fotoaparátem, který poskytuje vynikající fotografické schopnosti. Fotoaparát je vybaven technologií PDAF, která umožňuje rychlé a přesné zaostřování. Fotoaparát také podporuje technologii HDR, která vám umožní pořizovat fotografie s vyváženými světlými a tmavými oblastmi. Fotoaparát také podporuje funkci nočního režimu, která vám umožní pořizovat kvalitní fotografie i za špatných světelných podmínek.

Procesor Qualcomm Snapdragon 632 SDM632 (14 nm)

Motorola Moto G7 Power je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon 632 SDM632 (14 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry Kryo 250, které poskytují výkonný výkon. Procesor je také vybaven grafickým akcelerátorem Adreno 506, který poskytuje vynikající grafický výkon. Procesor je také vybaven technologií Qualcomm Quick Charge 3.0, která vám umožní rychle nabíjet telefon.3GB LPDDR3 RAM

Motorola Moto G7 Power je vybavena 3GB LPDDR3 RAM. RAM poskytuje dostatek paměti pro spuštění více aplikací současně. RAM také umožňuje rychlé načítání aplikací a webových stránek. Díky 3GB RAM můžete očekávat plynulý chod aplikací a webových stránek.

Baterie 5000 mAh

Motorola Moto G7 Power je vybavena baterií 5000 mAh. Baterie poskytuje dostatečnou výdrž pro více než jeden den používání. Baterie je také vybavena technologií Qualcomm Quick Charge 3.0, která vám umožní rychle nabíjet telefon. Díky baterii 5000 mAh můžete očekávat dlouhou výdrž baterie.

Závěr

Motorola Moto G7 Power je vybavena špičkovými specifikacemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Telefon je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem, 12MP PDAF fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 632 SDM632 (14 nm), 3GB LPDDR3 RAM a baterií 5000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dlouhou výdrží baterie. Klikněte zde pro více informací o Motorola Moto G7 Power.

FAQ

 • Jaký je displej Motorola Moto G7 Power?
  Motorola Moto G7 Power je vybaven 6,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1570 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Motorola Moto G7 Power?
  Motorola Moto G7 Power je vybavena 12MP PDAF fotoaparátem, který poskytuje vynikající fotografické schopnosti.
 • Jaký procesor má Motorola Moto G7 Power?
  Motorola Moto G7 Power je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon 632 SDM632 (14 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry Kryo 250.
 • Jaká je RAM Motorola Moto G7 Power?
  Motorola Moto G7 Power je vybavena 3GB LPDDR3 RAM. RAM poskytuje dostatek paměti pro spuštění více aplikací současně.
 • Jaká je baterie Motorola Moto G7 Power?
  Motorola Moto G7 Power je vybavena baterií 5000 mAh. Baterie poskytuje dostatečnou výdrž pro více než jeden den používání.