Motorola Moto X Play: Specifikace a funkce

Motorola Moto X Play je výkonný smartphone s 5,5' displejem, 21MP fotoaparátem a procesorem Qualcomm Snapdragon 615. Je navržen tak, aby uživatelům poskytoval skvělý zážitek, ať už streamují videa, hrají hry nebo fotografují. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích a funkcích Motorola Moto X Play.

Zobrazit

Motorola Moto X Play má 5,5' displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. To uživatelům poskytuje jasný a živý zážitek ze sledování, ideální pro streamování videí nebo hraní her. Displej má také ochranu Corning Gorilla Glass 3, která jej pomáhá chránit před poškrábáním a jiným poškozením.

Motorola Moto X Play je smartphone střední třídy, který zaujme. Je vybaven 5,5palcovým 1080p displejem, 21megapixelovým zadním fotoaparátem, 5megapixelovým předním fotoaparátem, procesorem Snapdragon 615, 2GB RAM a 3630mAh baterií. Má také voděodolný povlak, takže je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zařízení, které si poradí s živly. Se svými působivými specifikacemi a funkcemi je Moto X Play skvělou volbou pro ty, kteří hledají zařízení střední třídy.

Pokud hledáte zařízení s podobnými specifikacemi a funkcemi, možná budete chtít vyzkoušet Galaxy S On5 nebo iPad Air 4 s 64GB úložištěm . Obě zařízení nabízejí skvělé specifikace a funkce, takže si můžete být jisti, že najdete perfektní zařízení pro vaše potřeby.

Fotoaparát

Motorola Moto X Play má 21MP zadní fotoaparát s fázovým ostřením (PDAF). To umožňuje uživatelům pořizovat jasné a ostré fotografie i za špatných světelných podmínek. Fotoaparát má také duální LED blesk, který pomáhá osvětlit objekt v tmavém prostředí. Přední kamera má rozlišení 5 MP, takže je ideální pro pořizování selfie nebo videohovory.Procesor

Motorola Moto X Play je poháněna procesorem Qualcomm Snapdragon 615 8939. Jedná se o výkonný procesor, který uživatelům poskytuje plynulou a rychlou odezvu. Procesor je také energeticky účinný, což pomáhá prodloužit životnost baterie zařízení.

RAM a úložiště

Motorola Moto X Play má 2 GB LPDDR3 RAM, což je dostačující pro většinu úkolů. Nechybí ani 16GB vnitřní úložiště, které lze rozšířit až o 128GB pomocí microSD karty. To poskytuje uživatelům dostatek místa pro jejich fotografie, videa a další soubory.

baterie

Motorola Moto X Play má 3630 mAh baterii, která uživatelům poskytuje až 48 hodin výdrže baterie. To většině uživatelů stačí a baterii lze rychle dobít pomocí přiložené nabíječky.

Závěr

Motorola Moto X Play je výkonný smartphone s 5,5' displejem, 21MP fotoaparátem a procesorem Qualcomm Snapdragon 615. Je navržen tak, aby uživatelům poskytoval skvělý zážitek, ať už streamují videa, hrají hry nebo fotografují. Zařízení má také baterii s dlouhou výdrží a dostatek místa pro všechny vaše soubory.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Motorola Moto X Play?
  Odpověď: Motorola Moto X Play má 5,5palcový displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Motorola Moto X Play?
  Odpověď: Motorola Moto X Play má procesor Qualcomm Snapdragon 615 8939.
 • Otázka: Kolik RAM má Motorola Moto X Play?
  Odpověď: Motorola Moto X Play má 2 GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jakou výdrž baterie má Motorola Moto X Play?
  Odpověď: Motorola Moto X Play má výdrž baterie až 48 hodin.

Další informace o Motorola Moto X Play naleznete zde GSM aréna a Web společnosti Motorola .