Specifikace a funkce ve stylu Motorola Moto X

Motorola Moto X Style je výkonný smartphone s 5,7' IPS LCD displejem, 21MP fotoaparátem a procesorem Qualcomm Snapdragon 808. Dále disponuje 3GB LPDDR3 RAM a 3000 mAh baterií. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích a funkcích Motorola Moto X Style.

Zobrazit

Motorola Moto X Style má 5,7' IPS LCD displej s rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Displej je chráněn Corning Gorilla Glass 3, které jej pomáhá chránit před poškrábáním a jiným poškozením. Displej také obsahuje senzor okolního světla, který pomáhá automaticky upravovat jas displeje.

Motorola Moto X Style je výkonný a stylový smartphone, který nabízí řadu funkcí a specifikací. Má 5,7palcový Quad HD displej, 21megapixelový zadní fotoaparát a 5megapixelový přední fotoaparát. Pohání jej procesor Qualcomm Snapdragon 808 a 3GB RAM a běží na operačním systému Android 5.1.1 Lollipop. Moto X Style má také 3 000 mAh baterii, 32 GB vnitřní paměti a slot na microSD kartu pro rozšíření úložiště. Je také voděodolný a má řadu možností připojení, včetně 4G LTE, Wi-Fi a Bluetooth.

Motorola Moto X Style je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný a stylový smartphone. Díky řadě funkcí a specifikací jistě uspokojí potřeby každého uživatele. Pro ty, kteří hledají skvělou nabídku na nový telefon, se určitě podívejte T Mobile Labour Day Prodej nebo iPhone procento trhu .

Fotoaparát

Motorola Moto X Style je vybavena 21MP zadním fotoaparátem s automatickým ostřením s fázovou detekcí (PDAF) a snímačem BSI. Kamera je schopna nahrávat videa v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu. Přední kamera je 5MPx s LED bleskem.

Procesor

Motorola Moto X Style je poháněna procesorem Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992. Procesor je taktován na 1,8 GHz a je doplněn o 3 GB LPDDR3 RAM. Procesor si s lehkostí poradí s většinou úkolů a hravě si poradí i s některými herními tituly.

baterie

Motorola Moto X Style pohání 3000 mAh baterie. Baterie je nevyjímatelná a je schopna poskytnout až 24 hodin hovoru a až 10 hodin procházení webu. Baterie také podporuje rychlé nabíjení, které umožňuje její rychlé nabití.

Závěr

Motorola Moto X Style je výkonný smartphone s 5,7' IPS LCD displejem, 21MP fotoaparátem a procesorem Qualcomm Snapdragon 808. Dále disponuje 3GB LPDDR3 RAM a 3000 mAh baterií. Zařízení je schopno s lehkostí zvládnout většinu úkolů a hravě zvládne i některé herní tituly. Pokud hledáte výkonný smartphone se skvělými specifikacemi a funkcemi, Motorola Moto X Style je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Motorola Moto X Style?
  Odpověď: Motorola Moto X Style má 5,7' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor používá Motorola Moto X Style?
  Odpověď: Motorola Moto X Style je poháněna procesorem Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992.
 • Otázka: Kolik RAM má Motorola Moto X Style?
  Odpověď: Motorola Moto X Style má 3 GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Motorola Moto X Style?
  Odpověď: Motorola Moto X Style je napájena 3000 mAh baterií.

Pro více informací o Motorola Moto X Style navštivte Web společnosti Motorola nebo GSM aréna .