Motorola PHOTON 4G - Specifikace a Recenze

Motorola PHOTON 4G je vysoce výkonný smartphone s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 4,3 palcovým displejem, 8MP autofokusní kamerou, NVIDIA Tegra 2 procesorem, 1GB RAM a 1700 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s vysokou kvalitou obrazu a zvuku. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích.

Displej

Motorola PHOTON 4G je vybaven 4,3 palcovým displejem s rozlišením 540 x 960 pixelů. Displej je vybaven technologií TFT LCD, která poskytuje vynikající kvalitu obrazu a zvuku. Displej je také vybaven technologií Gorilla Glass, která chrání displej před poškrábáním a poškozením.

Fotoaparát

Motorola PHOTON 4G je vybavena 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera je schopna pořizovat fotografie s rozlišením až 3264 x 2448 pixelů. Kamera je také vybavena funkcemi jako je geotagging, detekce obličeje a panoramatické snímání. Kamera je také schopna pořizovat videa s rozlišením až 1080p.

Motorola PHOTON 4G je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Má 5' displej s rozlišením 540 x 960 pixelů, 8MP fotoaparát s LED bleskem a 1GB RAM. Nabízí také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 4G LTE. Motorola PHOTON 4G je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na sonz xperia e1 nebo Informace o iphone 14 .

Procesor

Motorola PHOTON 4G je vybavena NVIDIA Tegra 2 procesorem. Procesor je schopný zpracovat až 1,2 GHz a poskytuje vynikající výkon. Procesor je také vybaven technologií NVIDIA ULP GeForce, která poskytuje vynikající grafický výkon.

RAM

Motorola PHOTON 4G je vybavena 1GB RAM. RAM poskytuje dostatek paměti pro běh aplikací a hraní her. RAM také umožňuje rychlé načítání aplikací a webových stránek.

Baterie

Motorola PHOTON 4G je vybavena 1700 mAh baterií. Baterie poskytuje dostatek energie pro běh aplikací a hraní her. Baterie je také schopna vydržet až 10 hodin hovoru a až 400 hodin v pohotovostním režimu.

Závěr

Motorola PHOTON 4G je vysoce výkonný smartphone s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 4,3 palcovým displejem, 8MP autofokusní kamerou, NVIDIA Tegra 2 procesorem, 1GB RAM a 1700 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s vysokou kvalitou obrazu a zvuku. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích. Další informace o Motorola PHOTON 4G naleznete na Motorola.com A GSMarena.com .

FAQ

  • Jaký je displej Motorola PHOTON 4G? Motorola PHOTON 4G je vybaven 4,3 palcovým displejem s rozlišením 540 x 960 pixelů.
  • Jaká je kamera Motorola PHOTON 4G? Motorola PHOTON 4G je vybavena 8MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
  • Jaký procesor má Motorola PHOTON 4G? Motorola PHOTON 4G je vybavena NVIDIA Tegra 2 procesorem.
  • Jaká je RAM Motorola PHOTON 4G? Motorola PHOTON 4G je vybavena 1GB RAM.
  • Jaká je baterie Motorola PHOTON 4G? Motorola PHOTON 4G je vybavena 1700 mAh baterií.