Netflix Cena Zvýšení Neovlivní Zákazníky T-Mobile

Netflix zvýšil ceny svých služeb, ale zákazníci T-Mobile se nemusí bát. Od tohoto měsíce budou starší i noví zákazníci Netflixu muset platit až o 2 dolary více měsíčně za služby streamování. Pokud jste zákazníkem T-Mobile, můžete se uklidnit, protože cena zvýšení se na vás nevztahuje.

Jak se to týká zákazníků T-Mobile?

T-Mobile nabízí svým zákazníkům možnost získat Netflix zdarma. Pokud jste zákazníkem T-Mobile, můžete si zdarma stáhnout aplikaci Netflix a získat tak přístup k jejich službám. T-Mobile také nabízí možnost získat až dva roky Netflixu zdarma, pokud si koupíte nový telefon.

Jaké jsou další možnosti?

Pokud nejste zákazníkem T-Mobile, můžete stále získat Netflix za nižší cenu. Existuje několik různých možností, jak toho dosáhnout. Například můžete získat slevu na Netflix prostřednictvím svého poskytovatele internetových služeb. Někteří poskytovatelé internetu nabízejí slevy až o 25%, což může být velká úspora.

Netflix zvýšil cenu svých služeb, ale to neovlivní zákazníky T-Mobile. T-Mobile nabízí svým zákazníkům bezplatný přístup k Netflixu po dobu jednoho roku. Zákazníci T-Mobile tak mohou užívat Netflix bez ohledu na zvýšení ceny. Datum vydání Samsung Xcover 6 A Specifikace stylusu Motorola Moto G jsou také k dispozici pro zákazníky T-Mobile.

Můžete se také obrátit na jiné streamovací služby

Pokud nejste spokojeni s cenou Netflixu, můžete se obrátit na jiné streamovací služby. Existuje mnoho jiných streamovacích služeb, které nabízejí podobné služby za nižší cenu. Například Hulu, Amazon Prime Video a další.

Jaké jsou další možnosti?

Pokud nechcete platit za streamovací služby, můžete se obrátit na bezplatné streamovací služby. Existuje mnoho bezplatných streamovacích služeb, které nabízejí širokou škálu filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu. Mezi tyto služby patří například YouTube, Pluto TV a další.

Závěr

Zvýšení ceny Netflixu se na zákazníky T-Mobile nevztahuje. Pokud jste zákazníkem T-Mobile, můžete si stáhnout aplikaci Netflix zdarma a získat tak přístup k jejich službám. Existuje také několik dalších možností, jak získat Netflix za nižší cenu, nebo se obrátit na jiné streamovací služby.

Zdroje: T-Mobile , CNET , Digitální trendy

FAQ

  • Q: Jak se zvýšení ceny Netflixu týká zákazníků T-Mobile?
    A: Zákazníci T-Mobile se nemusí bát, protože cena zvýšení se na ně nevztahuje. T-Mobile nabízí svým zákazníkům možnost získat Netflix zdarma.
  • Q: Jak mohu získat Netflix za nižší cenu?
    A: Existuje několik možností, jak získat Netflix za nižší cenu. Například můžete získat slevu na Netflix prostřednictvím svého poskytovatele internetových služeb.
  • Q: Existují bezplatné streamovací služby?
    A: Ano, existuje mnoho bezplatných streamovacích služeb, které nabízejí širokou škálu filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu. Mezi tyto služby patří například YouTube, Pluto TV a další.