Nokia C3 - Specifikace a Recenze

Nokia C3 je moderní mobilní telefon s 2,4' TFT displejem, 2MP fotoaparátem, 0,06GB RAM a baterií 1320 mAh. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o specifikacích tohoto telefonu.

Nokia C3 je moderní mobilní telefon, který se vyznačuje svými výkonnými specifikacemi. Telefon má 2,4' TFT displej, 2MP fotoaparát, 0,06GB RAM a baterii 1320 mAh. V tomto článku se podíváme na specifikace a recenzi tohoto telefonu.

Displej

Nokia C3 má 2,4' TFT displej s rozlišením 240 x 320 pixelů. Displej je velmi jasný a čitelný, což umožňuje pohodlné prohlížení webových stránek a sledování videí. Díky svému malému rozměru je displej také velmi úsporný.

Fotoaparát

Nokia C3 má 2MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kromě toho má telefon také funkci pro úpravu fotografií, která umožňuje upravovat fotografie před jejich uložením.

RAM

Nokia C3 má 0,06GB RAM, což je dostatečné pro běžné použití. RAM umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji a bez zpoždění. Díky tomu je telefon schopen spouštět náročné aplikace bez problémů. undefined

Baterie

Nokia C3 má baterii 1320 mAh, která je schopná vydržet až 10 hodin hovoru nebo až 500 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také velmi rychle nabíjecí, což umožňuje telefonu být plně nabitý během několika minut.

Recenze

Nokia C3 je moderní mobilní telefon s výkonnými specifikacemi. Displej je jasný a čitelný, fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa a RAM umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji. Baterie je schopná vydržet až 10 hodin hovoru nebo až 500 hodin v pohotovostním režimu. Celkově je Nokia C3 skvělým telefonem pro každodenní použití.

Závěr

Nokia C3 je moderní mobilní telefon s výkonnými specifikacemi. Displej je jasný a čitelný, fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa a RAM umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji. Baterie je schopná vydržet až 10 hodin hovoru nebo až 500 hodin v pohotovostním režimu. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s výkonnými specifikacemi, Nokia C3 je skvělou volbou.

Více informací o Nokia C3 naleznete na GSM aréna nebo na oficiálních stránkách Nokie .

FAQ

  • Jaký je displej Nokie C3? Displej Nokie C3 je 2,4' TFT displej s rozlišením 240 x 320 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Nokie C3? Fotoaparát Nokie C3 je 2MP fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem.
  • Jaká je RAM Nokie C3? RAM Nokie C3 je 0,06GB.
  • Jaká je baterie Nokie C3? Baterie Nokie C3 je 1320 mAh, která je schopná vydržet až 10 hodin hovoru nebo až 500 hodin v pohotovostním režimu.