Nokia se prodalo 4,4 milionu chytrých telefonů v Q4 2017

Nokia byla jednou vládcem trhu s chytrými telefony, ale po několika letech se vrátila pod vedením HMD Global. Podle údajů od výzkumné společnosti Counterpoint se jí v Q4 2017 prodalo 4,4 milionu kusů. To sice není tak úžasné jako prodeje Applu a Samsungu, ale to je jen jedna strana mince.

Nokia se vrátila na vrchol

V roce 2017 se Nokia vrátila na trh s chytrými telefony a začala se znovu zabydlovat. Podle údajů od výzkumné společnosti Counterpoint se jí v Q4 2017 prodalo 4,4 milionu kusů. To je více než OnePlus, Google, HTC, Sony a Lenovo dohromady. To je obrovský úspěch pro Nokii a HMD Global.

Nokia se vrátila na trh s chytrými telefony s novou řadou telefonů, které se zaměřují na kvalitu a spolehlivost. Nokia se soustředí na to, aby poskytovala svým zákazníkům kvalitní produkty, které jsou spolehlivé a trvanlivé. To je jeden z důvodů, proč se jí daří porazit konkurenci.

Nokia se soustředí na kvalitu

Nokia se soustředí na to, aby poskytovala svým zákazníkům kvalitní produkty, které jsou spolehlivé a trvanlivé. Nokia se snaží nabídnout svým zákazníkům nejlepší možnou kvalitu a spolehlivost. To je důvod, proč se jí daří porazit konkurenci.

V čtvrtém čtvrtletí roku 2017 se Nokia prodala 4,4 milionu chytrých telefonů. Boost Mobile nabízí zdarma 14denní nabídku a Facebook testuje funkci, kterou odstranil v roce 2016 a kterou uživatelé chtěli zpět.

Nokia se také snaží nabídnout svým zákazníkům nejlepší možnou cenu. Nokia se snaží nabídnout svým zákazníkům produkty za rozumnou cenu, která je dostupná pro všechny. To je další důvod, proč se jí daří porazit konkurenci.Nokia se snaží poskytnout nejlepší možnou zákaznickou podporu

Nokia se také snaží poskytnout svým zákazníkům nejlepší možnou zákaznickou podporu. Nokia se snaží poskytnout svým zákazníkům rychlou a efektivní zákaznickou podporu. To je další důvod, proč se jí daří porazit konkurenci.

Závěr

Nokia se v roce 2017 vrátila na trh s chytrými telefony a v Q4 2017 se jí prodalo 4,4 milionu kusů. Podívejte se na to, jak se Nokia vrátila na vrchol a jak se jí daří porazit konkurenci. Nokia se soustředí na kvalitu, cenu a zákaznickou podporu, což jí pomáhá porazit konkurenci.

Více informací o Nokii a jejím úspěchu na trhu s chytrými telefony naleznete na The Verge A CNET .

FAQ

  • Kolik chytrých telefonů se prodalo v Q4 2017?
    V Q4 2017 se prodalo 4,4 milionu chytrých telefonů.
  • Kdo je HMD Global?
    HMD Global je společnost, která vlastní práva na značku Nokia a vyrábí chytré telefony pod touto značkou.
  • Jak se Nokia snaží porazit konkurenci?
    Nokia se soustředí na kvalitu, cenu a zákaznickou podporu, což jí pomáhá porazit konkurenci.