OPPO Find X5 Pro - Nejnovější Specifikace a Funkce

OPPO Find X5 Pro je nejnovějším vlajkovým modelem společnosti OPPO. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejlepšího zážitku z mobilního telefonu. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce OPPO Find X5 Pro.

Displej

OPPO Find X5 Pro je vybaven 6,7palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1080 x 2400 pixelů. Displej je navíc chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5, které chrání telefon před poškrábáním a poškozením. Displej je také vybaven technologií HDR10+ pro lepší zobrazení barev a kontrastu.

Fotoaparát

OPPO Find X5 Pro je vybaven 50MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Fotoaparát je také vybaven technologií AI, která vám umožní dosáhnout lepších fotografií. Kromě toho je telefon vybaven 8MP ultraširokoúhlým fotoaparátem, 2MP makrofotoaparátem a 2MP fotoaparátem pro hloubku ostrosti.

OPPO Find X5 Pro je nejnovějším modelem z řady OPPO Find X. Nabízí špičkové specifikace a funkce, které jsou ideální pro vysoce výkonné mobilní zařízení. Nabízí 5G připojení, 8 GB RAM, 256 GB úložiště, 6,7' OLED displej s rozlišením 2400 x 1080 pixelů a 65W rychlé nabíjení. Kromě toho je vybaven také duálním fotoaparátem s rozlišením 48 MP + 13 MP a 32 MP selfie kamerou. Pokud hledáte nejnovější specifikace a funkce, OPPO Find X5 Pro je skvělou volbou. OPPO Find X5 Pro je také skvělou volbou pro porovnání s LG G Pad X II 10.1 A Kyocera DuraForce Ultra .

Procesor

OPPO Find X5 Pro je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SM8450 s architekturou 4 nm. Tento procesor je vybaven 12 jádry Kryo 585 a grafickým procesorem Adreno 650. Procesor je navíc vybaven technologií AI, která vám umožní dosáhnout lepšího výkonu a úspory energie.

RAM

OPPO Find X5 Pro je vybaven 12GB RAM, což vám umožní spustit více aplikací současně a dosáhnout lepšího výkonu. RAM je navíc vybaven technologií AI, která vám umožní dosáhnout lepšího výkonu a úspory energie.Baterie

OPPO Find X5 Pro je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh. Baterie je navíc vybavena technologií rychlého nabíjení 65W, která vám umožní rychle nabít telefon. Baterie je také vybavena technologií AI, která vám umožní dosáhnout lepší úspory energie.

Závěr

OPPO Find X5 Pro je nejnovějším vlajkovým modelem společnosti OPPO. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní dosáhnout nejlepšího zážitku z mobilního telefonu. Podívejte se na nejnovější specifikace a funkce OPPO Find X5 Pro, včetně 6,7palcového AMOLED displeje, 50MP fotoaparátu, procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SM8450 a 12GB RAM.

Více informací o OPPO Find X5 Pro naleznete na oficiálních stránkách společnosti OPPO A GSM aréna .

FAQ

 • Jaký je displej OPPO Find X5 Pro?
  OPPO Find X5 Pro je vybaven 6,7palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1080 x 2400 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má OPPO Find X5 Pro?
  OPPO Find X5 Pro je vybaven 50MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF).
 • Jaký procesor má OPPO Find X5 Pro?
  OPPO Find X5 Pro je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SM8450 s architekturou 4 nm.
 • Jak moc RAM má OPPO Find X5 Pro?
  OPPO Find X5 Pro je vybaven 12GB RAM.
 • Jak moc baterie má OPPO Find X5 Pro?
  OPPO Find X5 Pro je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh.