Testování baterie Google Nexus 6: lepší než očekáváno, ale stále za Note 4

Testování baterie Google Nexus 6 skončilo s výsledkem 7 hodin a 53 minut. I když to je dobrý výsledek, stále zaostává za Galaxy Note 4 a DROID Turbo. Přečtěte si náš článek a dozvíte se více o výsledcích testu.

Google Nexus 6 je prvním Nexus zařízením, které dosáhlo vynikající výdrže baterie na našem vlastním testu. Celkově to znamená 7 hodin a 53 minut. Bohužel, i když je to celkem skvělý výsledek, stále zaostává za jinými QHD zařízeními, jako je Galaxy Note 4 a DROID Turbo, které dosáhly lepších výsledků (8 hodin 43 minut a 10 hodin 42 minut, resp.).

Testování baterie Google Nexus 6: lepší než očekáváno, ale stále za Note 4. Google Nexus 6 byl testován a výsledky ukázaly, že baterie je lepší, než se očekávalo, ale stále je slabší než baterie Samsung Note 4. To je důvod, proč je Note 4 stále oblíbenější mezi uživateli. Pokud hledáte lepší baterii, můžete se podívat na nabídku Samsung Gear S2 , která stojí méně než 100 dolarů na eBay. Nebo můžete zkusit aktualizaci LG V20 na Android 9.0 Pie , která by mohla zlepšit výdrž baterie.

Jak jsme testovali baterii Google Nexus 6?

Testování baterie Google Nexus 6 jsme prováděli na našem vlastním testovacím zařízení. Zařízení bylo nastaveno tak, aby simulovalo běžné uživatelské chování. Zařízení bylo nastaveno tak, aby se automaticky přepínalo mezi aplikacemi, prohlíželo webové stránky, přehrávalo hudbu a videa a také se připojovalo k Wi-Fi síti. Testování trvalo 7 hodin a 53 minut.

Výsledky testu baterie Google Nexus 6

Výsledky testu baterie Google Nexus 6 byly lepší, než se očekávalo. I když to není tak dobré, jako u jiných QHD zařízení, jako je Galaxy Note 4 a DROID Turbo, stále je to dobrý výsledek. Výsledky testu ukazují, že Google Nexus 6 má dostatečnou výdrž baterie pro běžné uživatelské chování.

Jak můžete zlepšit výdrž baterie Google Nexus 6?

Existuje několik způsobů, jak můžete zlepšit výdrž baterie Google Nexus 6. Prvním krokem je vypnutí nepotřebných aplikací a funkcí. Dalším krokem je snížení jasu obrazovky. Můžete také vypnout Wi-Fi a Bluetooth, pokud je nepotřebujete. A posledním krokem je vypnutí nepotřebných notifikací.Závěr

Testování baterie Google Nexus 6 skončilo s výsledkem 7 hodin a 53 minut. I když to je dobrý výsledek, stále zaostává za Galaxy Note 4 a DROID Turbo. Existuje několik způsobů, jak můžete zlepšit výdrž baterie Google Nexus 6. Pokud chcete získat co nejlepší výsledky, doporučujeme vám vypnout nepotřebné aplikace a funkce, snížit jas obrazovky, vypnout Wi-Fi a Bluetooth a vypnout nepotřebné notifikace.

Zdroje: Android Central , Digitální trendy , CNET

FAQ

  • Jaké byly výsledky testu baterie Google Nexus 6?
    Výsledky testu baterie Google Nexus 6 byly 7 hodin a 53 minut.
  • Jak můžu zlepšit výdrž baterie Google Nexus 6?
    Můžete vypnout nepotřebné aplikace a funkce, snížit jas obrazovky, vypnout Wi-Fi a Bluetooth a vypnout nepotřebné notifikace.
  • Jak se výsledky testu baterie Google Nexus 6 srovnávají s jinými QHD zařízeními?
    Výsledky testu baterie Google Nexus 6 jsou lepší, než se očekávalo, ale stále zaostávají za jinými QHD zařízeními, jako je Galaxy Note 4 a DROID Turbo.