Nejodolnější Malware pro Android - xHelper

Společnost Malwarebytes, která se zabývá bezpečností, oznámila, že její odborníci narazili na nejodolnější malware pro Android, jaký kdy viděli. Tento virus se nazývá xHelper a je to trojan dropper, který se neviditelně instaluje na daném zařízení Android a stahuje další malware a zobrazuje reklamy až do té míry, že telefon se stává téměř nepoužitelným. Čtěte dál, abyste se dozvěděli více o tomto nejnovějším malware a jak se můžete chránit.

Co je xHelper?

xHelper je trojan dropper, který se neviditelně instaluje na zařízení Android a stahuje další malware. Tento malware se obvykle šíří prostřednictvím nelegálních aplikací, které jsou staženy z neoficiálních zdrojů. Jakmile je malware nainstalován, začne se šířit dalšími malwarem a zobrazovat reklamy. To může způsobit, že se zařízení stane téměř nepoužitelným.

Jak se můžete chránit před xHelper?

Nejlepší způsob, jak se chránit před xHelper, je vyhnout se stahování aplikací z neoficiálních zdrojů. Místo toho byste měli stahovat aplikace pouze z oficiálního obchodu Google Play. Také byste měli používat antivirový software, který vám pomůže detekovat a odstranit malware. Pokud se vám zdá, že se váš telefon chová podivně, měli byste jej okamžitě vyresetovat na tovární nastavení.

Nejodolnější Malware pro Android - xHelper je nejnovější malware, který se šíří mezi uživateli Androidu. Tento malware se šíří prostřednictvím nelegálních aplikací a může způsobit značné škody. xHelper může způsobit ztrátu dat, změny nastavení a dokonce i ztrátu osobních údajů. Uživatelé by se měli vyvarovat stahování nelegálních aplikací, aby se vyhnuli tomuto malware. Pro více informací o nejnovějších mobilních zařízeních, jako je recenze samsung level box A lg nejlepší g , navštivte naše webové stránky.

Jak se xHelper liší od jiných malware?

xHelper se liší od jiných malware tím, že se obtížněji odstraňuje. I když se zdá, že je malware odstraněn, může se znovu nainstalovat, i když je zařízení vyresetováno na tovární nastavení. To znamená, že je obtížnější se ho zbavit než jiných druhů malware.

Závěr

xHelper je nejnovější malware pro Android, který se objevil na trhu. Je to nejodolnější malware, který kdy Malwarebytes zaznamenal. Nejlepší způsob, jak se chránit před xHelper, je vyhnout se stahování aplikací z neoficiálních zdrojů a používat antivirový software. Pokud se vám zdá, že se váš telefon chová podivně, měli byste jej okamžitě vyresetovat na tovární nastavení.

Zdroje: Malwarebytes , ZDNet , CNET

FAQ

  • Co je xHelper? xHelper je trojan dropper, který se neviditelně instaluje na zařízení Android a stahuje další malware.
  • Jak se můžete chránit před xHelper? Nejlepší způsob, jak se chránit před xHelper, je vyhnout se stahování aplikací z neoficiálních zdrojů a používat antivirový software.
  • Jak se xHelper liší od jiných malware? xHelper se liší od jiných malware tím, že se obtížněji odstraňuje a může se znovu nainstalovat, i když je zařízení vyresetováno na tovární nastavení.