Quest uživatelé se mohou těšit na novou funkci - Meta Pass

Quest uživatelé se mohou těšit na novou funkci, která bude podobná Xbox Game Passu pro VR hry. Nyní je to projekt Apollo, který se brzy stane oficiálním Quest Passem.

Meta Pass je nová funkce, která umožní uživatelům Questu získat přístup k široké škále VR her. Uživatelé budou mít možnost vyzkoušet si hry, které by jinak nemohli hrát, a to za přijatelnou cenu. Funkce bude podobná Xbox Game Passu, který umožňuje uživatelům Xboxu získat přístup k široké škále her.

Jak funguje Meta Pass?

Meta Pass bude fungovat tak, že uživatelé budou mít možnost získat přístup k široké škále VR her za přijatelnou cenu. Uživatelé budou mít možnost vyzkoušet si hry, které by jinak nemohli hrát. Funkce bude podobná Xbox Game Passu, který umožňuje uživatelům Xboxu získat přístup k široké škále her. undefined

Meta Pass bude také umožňovat uživatelům získat přístup k exkluzivním herním titulům, které by jinak nemohli hrát. Uživatelé budou mít také možnost získat slevy na nákup her a dalších produktů. Funkce bude také umožňovat uživatelům získat přístup k exkluzivním herním titulům, které by jinak nemohli hrát.

Kdy bude Meta Pass dostupný?

Meta Pass je nyní v rané fázi vývoje a jeho oficiální spuštění se očekává v průběhu následujících měsíců. Funkce bude dostupná pro všechny uživatele Questu a bude k dispozici prostřednictvím aplikace Oculus Store.

Jaké jsou výhody Meta Passu?

Meta Pass bude uživatelům Questu umožňovat získat přístup k široké škále VR her za přijatelnou cenu. Uživatelé budou mít také možnost získat slevy na nákup her a dalších produktů. Funkce bude také umožňovat uživatelům získat přístup k exkluzivním herním titulům, které by jinak nemohli hrát.Závěr

Meta Pass je nová funkce, která umožní uživatelům Questu získat přístup k široké škále VR her. Funkce bude podobná Xbox Game Passu, který umožňuje uživatelům Xboxu získat přístup k široké škále her. Funkce bude dostupná pro všechny uživatele Questu a bude k dispozici prostřednictvím aplikace Oculus Store.

Více informací o Meta Passu naleznete na Blog Oculus A Cesta do VR .

FAQ

  • Co je Meta Pass? Meta Pass je nová funkce, která umožní uživatelům Questu získat přístup k široké škále VR her.
  • Jak funguje Meta Pass? Meta Pass bude fungovat tak, že uživatelé budou mít možnost získat přístup k široké škále VR her za přijatelnou cenu.
  • Kdy bude Meta Pass dostupný? Meta Pass je nyní v rané fázi vývoje a jeho oficiální spuštění se očekává v průběhu následujících měsíců.
  • Jaké jsou výhody Meta Passu? Meta Pass bude uživatelům Questu umožňovat získat přístup k široké škále VR her za přijatelnou cenu a získat slevy na nákup her a dalších produktů.