Jak rychle změnit profilový obrázek ve vaší aplikaci Google Contacts

Díky aktualizaci nejnovější verze aplikace Google Contacts můžete rychle a snadno změnit nebo odstranit profilový obrázek ve vaší aplikaci Android Contacts. Pokud jste se rozhodli změnit svůj profilový obrázek, můžete to udělat během několika málo kroků. Podívejte se, jak rychle a snadno to udělat.

Krok 1: Otevřete aplikaci Google Contacts

Nejprve otevřete aplikaci Google Contacts na svém zařízení Android. Pokud jste již přihlášeni, můžete přejít na další krok. Pokud ne, přihlaste se pomocí svého účtu Google.

Chcete-li rychle změnit profilový obrázek ve vaší aplikaci Google Contacts, postupujte podle následujících kroků:

  • Přihlaste se do svého účtu Google Contacts.
  • Klikněte na ikonu profilu v horní části obrazovky.
  • Klikněte na možnost „Změnit profilový obrázek“.
  • Vyberte obrázek, který chcete použít, a klikněte na tlačítko „Uložit“.

Váš nový profilový obrázek by měl být nyní viditelný ve vaší aplikaci Google Contacts. Pokud hledáte informace o velikosti obrazovky Samsung Galaxy Note 20 nebo specifikacích Samsung Tab A7, můžete se podívat na Velikost obrazovky samsung galaxy note 20 A Specifikace samsung tab a7 .

Krok 2: Vyberte profilový obrázek

Poté, co se přihlásíte, klepněte na ikonu profilu v horní části obrazovky. To vám umožní vybrat profilový obrázek, který chcete použít. Můžete vybrat obrázek z galerie nebo nahrát nový obrázek.Krok 3: Uložte změny

Poté, co vyberete obrázek, klepněte na tlačítko Uložit v dolní části obrazovky. To uloží změny a nový profilový obrázek bude nyní viditelný ve vaší aplikaci Google Contacts.

Krok 4: Odstraňte profilový obrázek

Pokud chcete odstranit profilový obrázek, postupujte stejným způsobem jako v předchozím kroku. Klepněte na ikonu profilu v horní části obrazovky a poté klepněte na tlačítko Odstranit. Poté klepněte na tlačítko Uložit v dolní části obrazovky a profilový obrázek bude odstraněn.

Závěr

Díky aktualizaci nejnovější verze aplikace Google Contacts můžete rychle a snadno změnit nebo odstranit profilový obrázek ve vaší aplikaci Android Contacts. Pokud jste se rozhodli změnit svůj profilový obrázek, můžete to udělat během několika málo kroků. Postupujte podle výše uvedených kroků a měli byste být schopni rychle a snadno změnit nebo odstranit profilový obrázek ve vaší aplikaci Google Contacts.

Zdroje: https://www.androidcentral.com/how-change-or-delete-your-google-contacts-profile-picture , https://www.digitaltrends.com/mobile/how-to-change-your-google-contacts-profile-picture/

FAQ

  • Q: Jak mohu změnit profilový obrázek ve své aplikaci Google Contacts?
    A: Nejprve otevřete aplikaci Google Contacts na svém zařízení Android. Poté, co se přihlásíte, klepněte na ikonu profilu v horní části obrazovky. To vám umožní vybrat profilový obrázek, který chcete použít. Můžete vybrat obrázek z galerie nebo nahrát nový obrázek. Poté, co vyberete obrázek, klepněte na tlačítko Uložit v dolní části obrazovky. To uloží změny a nový profilový obrázek bude nyní viditelný ve vaší aplikaci Google Contacts.
  • Q: Jak mohu odstranit profilový obrázek ve své aplikaci Google Contacts?
    A: Postupujte stejným způsobem jako při změně profilového obrázku. Klepněte na ikonu profilu v horní části obrazovky a poté klepněte na tlačítko Odstranit. Poté klepněte na tlačítko Uložit v dolní části obrazovky a profilový obrázek bude odstraněn.