Aktualizace Samsung Galaxy S5 OTA: Opravy chyb pro kanadské uživatele

Uživatelé Samsungu Galaxy S5 v Kanadě budou rádi, když uslyší, že se na jejich telefony rozesílá nová verze aktualizace Android 5.0. Původní aktualizace OTA způsobila řadu problémů, včetně zamrzání obrazovky, nuceného zavírání a rychlého vybíjení baterie. Nová verze aktualizace obsahuje opravy chyb pro ty, kteří měli tu smůlu, že si aktualizaci nainstalovali a ocitli se s problémem.

Co je nového v aktualizaci?

Nová aktualizace obsahuje opravy chyb pro výše uvedené problémy a také několik dalších vylepšení. Součástí aktualizace je také nová verze uživatelského rozhraní TouchWiz, která má usnadnit ovládání telefonu. Aktualizace navíc obsahuje novou verzi klávesnice Samsung, která je navržena tak, aby psaní usnadnila a zrychlila.

Uživatelé Samsung Galaxy S5 v Kanadě se mohou těšit na novou OTA aktualizaci, která opravuje některé chyby. Aktualizace je dostupná prostřednictvím bezdrátového připojení a uživatelé by měli být schopni získat nové opravy a vylepšení. datum ios 9.0 A poznámka 8 rozměry tapety jsou také k dispozici pro uživatele, kteří chtějí vylepšit svůj zážitek z používání Galaxy S5.

Jak získat aktualizaci

Aktualizace je zasílána bezdrátově (OTA) všem uživatelům Samsung Galaxy S5 v Kanadě. Chcete-li získat aktualizaci, jednoduše přejděte do Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a vyhledejte aktualizaci. Pokud je aktualizace k dispozici, bude stažena a nainstalována automaticky.

Co když aktualizaci nedostanu?

Pokud aktualizaci nezískáte, můžete ji zkusit stáhnout a nainstalovat ručně. Chcete-li to provést, budete si muset stáhnout aktualizační soubor z webu společnosti Samsung a poté jej přenést do telefonu. Jakmile je soubor v telefonu, můžete jej nainstalovat tak, že přejdete do Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a vyberete aktualizační soubor.

Co když mám po instalaci aktualizace problémy?

Pokud po instalaci aktualizace zaznamenáte nějaké problémy, můžete zkusit resetovat telefon do továrního nastavení. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení > Zálohování a obnovení > Obnovení továrních dat a postupujte podle pokynů. To by mělo vyřešit všechny problémy, které můžete mít.Závěr

Nová aktualizace Androidu 5.0 pro Samsung Galaxy S5 je nyní dostupná pro kanadské uživatele. Aktualizace obsahuje opravy chyb a další vylepšení a je zasílána bezdrátově (OTA). Pokud aktualizaci nezískáte, můžete ji zkusit stáhnout a nainstalovat ručně. Pokud po instalaci aktualizace zaznamenáte nějaké problémy, můžete zkusit resetovat telefon do továrního nastavení.

Pro více informací se podívejte Web společnosti Samsung a Android Central .

FAQ

 • Q: Co je nového v aktualizaci?
  A: Aktualizace obsahuje opravy chyb, novou verzi uživatelského rozhraní TouchWiz a novou verzi klávesnice Samsung.
 • Q: Jak získám aktualizaci?
  A: Chcete-li získat aktualizaci, přejděte do Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a vyhledejte aktualizaci. Pokud je aktualizace k dispozici, bude stažena a nainstalována automaticky.
 • Q: Co když aktualizaci nedostanu?
  A: Pokud aktualizaci nezískáte, můžete ji zkusit stáhnout a nainstalovat ručně. Chcete-li to provést, budete si muset stáhnout aktualizační soubor z webu společnosti Samsung a poté jej přenést do telefonu.
 • Q: Co když mám po instalaci aktualizace problémy?
  A: Pokud po instalaci aktualizace zaznamenáte nějaké problémy, můžete zkusit resetovat telefon do továrního nastavení. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení > Zálohování a obnovení > Obnovení továrních dat a postupujte podle pokynů.