Samsung Galaxy J7 (2016) Aktualizace na Android 7.0 Nougat

Uživatelé Samsung Galaxy J7 (2016) se mohou radovat, protože Samsung začal rozšiřovat aktualizaci na Android 7.0 Nougat. V tuto chvíli je aktualizace dostupná pouze pro uživatele v Rusku, ale Samsung se chystá rozšířit aktualizaci do dalších zemí v následujících týdnech.

Co je nového v Androidu 7.0 Nougat?

Android 7.0 Nougat přináší řadu nových funkcí a vylepšení. Mezi nejvýznamnější patří nový systém multitaskingu, který umožňuje uživatelům spouštět až čtyři aplikace najednou. Další novou funkcí je možnost přizpůsobit si notifikační lištu, která umožňuje uživatelům rychleji reagovat na notifikace. Kromě toho Android 7.0 Nougat také přináší vylepšenou podporu pro virtuální realitu, nové možnosti pro správu dat a mnohem více.

Samsung Galaxy J7 (2016) se nedávno aktualizoval na Android 7.0 Nougat, což přináší uživatelům nové funkce a vylepšení. Uživatelé mohou očekávat vylepšenou bezpečnost, lepší výkon a nové funkce, jako je například podpora pro multitasking. Aktualizace také přináší nové možnosti pro uživatele, jako je například možnost přizpůsobit si svůj telefon. Aktualizace na Android 7.0 Nougat je skvělou volbou pro uživatele, kteří chtějí získat nejnovější funkce a vylepšení. Microsoft Neo A Note20 vs Note20 Ultra jsou dalšími skvělými možnostmi pro uživatele, kteří hledají nejnovější technologie.

Kdy bude aktualizace dostupná v dalších zemích?

Samsung zatím neoznámil, kdy bude aktualizace dostupná v dalších zemích. Nicméně, vzhledem k tomu, že aktualizace je již dostupná v Rusku, očekává se, že bude brzy dostupná i v dalších zemích. Uživatelé by měli být schopni získat aktualizaci prostřednictvím systému aktualizací softwaru Samsung.

Jak mohu získat aktualizaci?

Abyste mohli získat aktualizaci, musíte mít Samsung Galaxy J7 (2016). Pak můžete získat aktualizaci prostřednictvím systému aktualizací softwaru Samsung. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení > Aktualizace softwaru a klepněte na tlačítko Aktualizovat. Pokud je aktualizace k dispozici, budete mít možnost ji stáhnout a nainstalovat.

FAQ

  • Je aktualizace na Android 7.0 Nougat dostupná pro všechny uživatele Samsung Galaxy J7 (2016)?
    Ne, aktualizace je v tuto chvíli dostupná pouze pro uživatele v Rusku. Očekává se, že Samsung rozšíří aktualizaci do dalších zemí v následujících týdnech.
  • Jak mohu získat aktualizaci?
    Chcete-li získat aktualizaci, musíte mít Samsung Galaxy J7 (2016). Pak můžete získat aktualizaci prostřednictvím systému aktualizací softwaru Samsung. Přejděte do Nastavení > Aktualizace softwaru a klepněte na tlačítko Aktualizovat.

Samsung Galaxy J7 (2016) se tak může pochlubit novou aktualizací na Android 7.0 Nougat. Aktualizace je v tuto chvíli dostupná pouze pro uživatele v Rusku, ale Samsung se chystá rozšířit aktualizaci do dalších zemí v následujících týdnech. Uživatelé, kteří mají Samsung Galaxy J7 (2016), by měli být schopni získat aktualizaci prostřednictvím systému aktualizací softwaru Samsung.Zdroje: Sammobil , Android Central