Samsung Galaxy Mega 6.3 se připojuje k řadě MetroPCS

Byl objeven nový obrázek Samsung Galaxy Mega 6.3 a na tomto snímku má gigant s příchutí Android značku pro předplaceného operátora MetroPCS. To znamená, že 6,3palcový telefon se připojuje k řadě Metro. Předplacený operátor byl pátým největším operátorem v zemi v době, kdy jej začátkem tohoto roku získal čtvrtý největší operátor ve státech, T-Mobile.

Vlastnosti a specifikace

Samsung Galaxy Mega 6.3 je zařízení střední třídy s 6,3palcovým displejem, 1,7GHz dvoujádrovým procesorem, 1,5GB RAM, 8GB vnitřním úložištěm a slotem na microSD kartu pro rozšíření úložiště. Má také 8megapixelový zadní fotoaparát, 1,9megapixelový přední fotoaparát a 3200 mAh baterii. Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean.

MetroPCS se nedávno dohodl na přidání Samsung Galaxy Mega 6.3 do svého portfolia. Tento telefon je vybaven 6,3palcovým displejem, 8megapixelovou kamerou a 1,7GHz čtyřjádrovým procesorem. Je to první telefon, který se objevil v portfoliu MetroPCS, který nabízí obrovský displej. Motorola A měření vzdálenosti pomocí telefonu jsou také dostupné v portfoliu MetroPCS.

Dostupnost

Samsung Galaxy Mega 6.3 je nyní k dispozici na MetroPCS za 399,99 $. Je k dispozici v černé a bílé barevné variantě. Zařízení je také k dispozici na T-Mobile, AT&T a Sprint.

Ceny a plány

MetroPCS nabízí různé plány pro Samsung Galaxy Mega 6.3. Plány začínají na 40 USD měsíčně za neomezené hovory, textové zprávy a data. Existují také plány, které nabízejí více dat za příplatek. Plány zahrnují také mezinárodní volání a SMS.

Závěr

Samsung Galaxy Mega 6.3 je nyní k dispozici na MetroPCS, pátém největším operátorovi v USA. Zařízení nabízí sadu specifikací a funkcí střední třídy a je k dispozici v černé i bílé barevné variantě. MetroPCS nabízí různé plány pro zařízení, počínaje 40 dolary měsíčně za neomezené hovory, textové zprávy a data.FAQ

  • Otázka: Co je Samsung Galaxy Mega 6.3?
    Odpověď: Samsung Galaxy Mega 6.3 je zařízení střední třídy s 6,3palcovým displejem, dvoujádrovým procesorem 1,7 GHz, 1,5 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti a slotem na microSD kartu pro rozšíření úložiště.
  • Otázka: Kde si mohu koupit Samsung Galaxy Mega 6.3?
    Odpověď: Samsung Galaxy Mega 6.3 je k dispozici na MetroPCS, T-Mobile, AT&T a Sprint.
  • Otázka: Jaké plány jsou k dispozici pro Samsung Galaxy Mega 6.3?
    Odpověď: MetroPCS nabízí různé plány pro Samsung Galaxy Mega 6.3. Plány začínají na 40 USD měsíčně za neomezené hovory, textové zprávy a data. Existují také plány, které nabízejí více dat za příplatek. Plány zahrnují také mezinárodní volání a SMS.

Pro více informací o Samsung Galaxy Mega 6.3 se podívejte Web společnosti Samsung a Web společnosti MetroPCS .