Samsung Galaxy Note 20: Nejnovější specifikace a funkce

Samsung Galaxy Note 20 je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy Note. Tento telefon nabízí špičkové specifikace a funkce, které vám pomohou získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Podívejme se na nejnovější specifikace a funkce, které nabízí Samsung Galaxy Note 20.

Displej

Samsung Galaxy Note 20 má 6,7palcový Super AMOLED Plus displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů. Displej je navíc chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5. To znamená, že displej je odolný proti poškrábání a oděru.

Fotoaparát

Samsung Galaxy Note 20 má 12MP hlavní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF). Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kromě toho má telefon také 10MP přední fotoaparát pro selfie.

Samsung Galaxy Note 20 je nejnovějším přírůstkem do řady Galaxy Note. Tento telefon nabízí špičkové specifikace a funkce, které vám umožní dosáhnout vyšší úrovně produktivity a zábavy. Jeho 6,7palcový displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů poskytuje ostrý obraz a jasné barvy. Telefon je vybaven 8 GB RAM a 256 GB úložištěm, což vám umožní ukládat více souborů a aplikací. Kromě toho je vybaven také čtečkou otisků prstů, která vám umožní snadno a bezpečně odemknout telefon. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na specifikace a10e nebo na bezdrátové reproduktory Black Friday .

Procesor

Samsung Galaxy Note 20 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 865+ SM8250-AB (7 nm). Tento procesor je vybaven 8 jádry a je schopen poskytnout výkon, který je dostatečný pro všechny vaše potřeby.RAM

Samsung Galaxy Note 20 je vybaven 8GB LPDDR5 RAM. To znamená, že můžete spustit více aplikací současně a získat lepší výkon.

Baterie

Samsung Galaxy Note 20 je vybaven baterií s kapacitou 4300 mAh. To znamená, že můžete telefon používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Samsung Galaxy Note 20 je vybaven špičkovými specifikacemi a funkcemi, které vám pomohou získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Pokud hledáte telefon s výkonem a funkcemi, které vám pomohou získat nejlepší zážitek, pak je Samsung Galaxy Note 20 tou správnou volbou.

FAQ

  • Jaký je displej Samsung Galaxy Note 20? Samsung Galaxy Note 20 má 6,7palcový Super AMOLED Plus displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Samsung Galaxy Note 20? Samsung Galaxy Note 20 má 12MP hlavní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu (OIS) a fázovou detekcí automatického ostření (PDAF).
  • Jaký procesor má Samsung Galaxy Note 20? Samsung Galaxy Note 20 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 865+ SM8250-AB (7 nm).
  • Jakou RAM má Samsung Galaxy Note 20? Samsung Galaxy Note 20 je vybaven 8GB LPDDR5 RAM.
  • Jaká je kapacita baterie Samsung Galaxy Note 20? Samsung Galaxy Note 20 je vybaven baterií s kapacitou 4300 mAh.

Zdroje: Samsung , GSM aréna , The Verge