Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge: všechny nové funkce

Samsung nás překvapil ne jedním, ale dvěma novými zařízeními na IFA 2014. Note Edge je nejvíce šokující z nich. Oba telefony mají nové funkce, které jsou vylepšením oproti předchozím modelům. Podívejme se na všechny nové funkce Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge.

Design

Samsung Galaxy Note 4 je vybaven 5,7 palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Jeho tělo je vyrobeno z kovu a má zaoblené hrany. Note Edge má 5,6 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Jeho největším lákadlem je jeho zakřivený displej, který se táhne po straně telefonu. Oba telefony mají také nový stylový design, který je vylepšením oproti předchozím modelům.

Výkon

Samsung Galaxy Note 4 je vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 805 s taktem 2,7 GHz. Má také 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. Note Edge je vybaven stejným procesorem, ale má 2 GB RAM a 16 GB interní paměti. Oba telefony mají také slot pro microSD karty, takže můžete rozšířit jejich úložný prostor.

Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge jsou dvě z nejnovějších zařízení společnosti Samsung, která nabízí řadu nových funkcí. Mezi tyto funkce patří vylepšený displej, vyšší výkon, lepší fotoaparát a mnohem více. Kromě toho jsou obě zařízení vybavena technologií S Pen, která umožňuje uživatelům vytvářet poznámky, kreslit a dělat mnoho dalšího. Pokud hledáte zařízení s vysokým výkonem a špičkovými funkcemi, Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge jsou skvělou volbou. Iphone 16 A Výdrž baterie Galaxy S10e jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonné zařízení.

Fotoaparát

Samsung Galaxy Note 4 má 16MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a dvojitým LED bleskem. Má také 3,7MP přední kameru pro selfie. Note Edge má stejný 16MP fotoaparát, ale má pouze jednoduchý LED blesk. Má také 3,7MP přední kameru pro selfie.

Baterie

Samsung Galaxy Note 4 má 3200 mAh baterii, která by měla vydržet až 20 hodin hovoru. Note Edge má 3000 mAh baterii, která by měla vydržet až 18 hodin hovoru. Oba telefony mají také rychlé nabíjení, takže můžete rychle dobít svůj telefon.Software

Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge jsou oba vybaveny operačním systémem Android 4.4 KitKat. Mají také novou verzi Samsungových aplikací, jako je S Note, S Health a S Voice. Oba telefony mají také novou funkci Multi Window, která umožňuje spouštět více aplikací současně.

Závěr

Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge jsou dvě nová zařízení, která přinášejí řadu nových funkcí. Mají nový design, výkonný procesor, vylepšený fotoaparát a výdrž baterie. Oba telefony jsou také vybaveny operačním systémem Android 4.4 KitKat a novými Samsungovými aplikacemi. Pokud hledáte nový telefon, můžete si být jisti, že Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge jsou skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge?
    Největším rozdílem mezi těmito dvěma telefony je to, že Note Edge má zakřivený displej, který se táhne po straně telefonu. Note Edge má také menší baterii a méně RAM než Note 4.
  • Jaké funkce mají Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge?
    Oba telefony mají nový design, výkonný procesor, vylepšený fotoaparát a výdrž baterie. Oba telefony jsou také vybaveny operačním systémem Android 4.4 KitKat a novými Samsungovými aplikacemi, jako je S Note, S Health a S Voice.

Zdroje: Samsung , The Verge