Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition - Nyní k dispozici za 699,99 USD

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je nyní k dispozici v USA za cenu podobnou běžné verzi. Tento vývojářský model je vybaven všemi funkcemi, které nabízí běžná verze, ale s několika dalšími výhodami. Přečtěte si více o tomto vývojářském modelu a jeho funkcích.

Co jsem Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition?

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je speciální verze Samsung Galaxy Note 4, která je určena pro vývojáře. Tento model je vybaven všemi funkcemi, které nabízí běžná verze, ale s několika dalšími výhodami. Mezi tyto výhody patří možnost přímého přístupu k zdrojovému kódu, možnost přizpůsobení systému a možnost vývoje aplikací pro tento model.

Kde je Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition k dispozici?

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je nyní k dispozici pouze v USA. Je k dispozici pouze prostřednictvím Verizon, který prodává tento model za cenu 699,99 USD. Samsung zatím neoznámil, zda bude tento model k dispozici i v jiných zemích.

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je nyní k dispozici za 699,99 USD. Tento výkonný telefon je vybavený 5,7 palcovým Quad HD Super AMOLED displejem, 2,7 GHz procesorem a 3 GB RAM. Je také vybaven 16MP fotoaparátem a 3200 mAh baterií. Kromě toho je telefon vybaven nejnovější verzí Androidu a může být použit pro vývoj aplikací. Pokud hledáte nejlepší volbu pro vývojáře, Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je skvělou volbou. Nejlepší volbu pro Android 2015 A Navrženo společností Apple v Kalifornii a sestaveno ve Vietnamu .

Jaké jsou výhody Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition?

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition nabízí několik výhod oproti běžné verzi. Mezi tyto výhody patří možnost přímého přístupu k zdrojovému kódu, možnost přizpůsobení systému a možnost vývoje aplikací pro tento model. To umožňuje vývojářům vytvářet aplikace pro tento model a získat přímý přístup k zdrojovému kódu.

Jaké jsou nevýhody Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition?

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition má několik nevýhod oproti běžné verzi. Mezi tyto nevýhody patří omezená podpora ze strany Samsungu, omezená podpora ze strany operátorů a omezená podpora ze strany vývojářů. To znamená, že vývojáři budou muset vyvinout aplikace pro tento model sami a budou muset řešit problémy sami.Je Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition dobrá volba?

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je dobrá volba pro vývojáře, kteří chtějí vyvinout aplikace pro tento model. Nabízí všechny funkce běžné verze, ale s několika dalšími výhodami. Je však důležité si uvědomit, že tento model má několik nevýhod, které je třeba vzít v úvahu před jeho zakoupením.

Závěr

Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je nyní k dispozici v USA za cenu podobnou běžné verzi. Tento vývojářský model je vybaven všemi funkcemi, které nabízí běžná verze, ale s několika dalšími výhodami. Je však důležité si uvědomit, že tento model má několik nevýhod, které je třeba vzít v úvahu před jeho zakoupením.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jaká je cena Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition?
    A: Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je k dispozici v USA za cenu 699,99 USD.
  • Q: Kde je Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition k dispozici?
    A: Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition je nyní k dispozici pouze v USA prostřednictvím Verizon.
  • Q: Jaké jsou výhody Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition?
    A: Samsung Galaxy Note 4 Developer Edition nabízí možnost přímého přístupu k zdrojovému kódu, možnost přizpůsobení systému a možnost vývoje aplikací pro tento model.