Samsung Galaxy Note 6: Specifikace, cena, datum vydání a očekávání

Takže v srpnu 2015 jste byli svědky příchodu Samsung Galaxy Note 5, zařízení, které se okamžitě stalo jedním z nejlepších telefonů s velkou obrazovkou, na které jste mohli ukládat své peníze. Nám se to moc líbí a vám taky - super! Nyní je čas podívat se dopředu a podívat se, co si pro nás Samsung Galaxy Note 6 přichystal. Zde je vše, co potřebujete vědět o nadcházejícím zařízení.

Co očekávat od Samsung Galaxy Note 6

Očekává se, že Samsung Galaxy Note 6 bude velkým upgradem z Note 5. Očekává se, že bude obsahovat 5,8palcový Quad HD Super AMOLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 823, 6GB RAM a 12megapixelový zadní fotoaparát. Očekává se také, že bude mít port USB Type-C, snímač otisků prstů a skener oční duhovky. Očekává se také, že zařízení přijde s větší baterií a vylepšenou odolností vůči vodě.

Samsung Galaxy Note 6 je jedním z nejočekávanějších smartphonů roku. Očekává se, že bude vydán v druhé polovině roku 2020 a bude nabitý nejnovějšími specifikacemi a funkcemi. Můžeme očekávat, že Note 6 bude mít výkonný procesor, velký displej a baterii s dlouhou výdrží. Pravděpodobně také přijde s novým stylusem S Pen a řadou dalších funkcí. Cena Note 6 je zatím neznámá, ale očekává se, že bude konkurenceschopná. Podívejte se na naše recenze samsung a12 pro více informací o nejnovějších zařízeních Samsung. Můžete také získat exkluzivní lesk fortnite kůže při nákupu Note 6.

Samsung Galaxy Note 6 Cena a datum vydání

Samsung Galaxy Note 6 by měl vyjít v srpnu 2016. Co se týče ceny, ta se má pohybovat kolem 800 – 900 $. Jedná se však pouze o odhad a skutečná cena se může lišit.

Funkce Samsung Galaxy Note 6

Očekává se, že Samsung Galaxy Note 6 přijde s řadou funkcí, které jej odliší od konkurence. Očekává se, že bude mít 5,8palcový Quad HD Super AMOLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 823, 6 GB RAM a 12megapixelový zadní fotoaparát. Očekává se také, že bude mít port USB Type-C, snímač otisků prstů a skener oční duhovky. Očekává se také, že zařízení přijde s větší baterií a vylepšenou odolností vůči vodě.Závěr

Očekává se, že Samsung Galaxy Note 6 bude velkým upgradem z Note 5. Očekává se, že bude obsahovat 5,8palcový Quad HD Super AMOLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 823, 6GB RAM a 12megapixelový zadní fotoaparát. Očekává se také, že bude mít port USB Type-C, snímač otisků prstů a skener oční duhovky. Očekává se také, že zařízení přijde s větší baterií a vylepšenou odolností vůči vodě. Očekává se, že Samsung Galaxy Note 6 bude uveden na trh v srpnu 2016 a cena by se měla pohybovat kolem 800 – 900 USD.

FAQ

  • Q: Jaké jsou očekávané specifikace Samsung Galaxy Note 6?
    A: Očekává se, že Samsung Galaxy Note 6 bude mít 5,8palcový Quad HD Super AMOLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 823, 6 GB RAM a 12megapixelový zadní fotoaparát. Očekává se také, že bude mít port USB Type-C, snímač otisků prstů a skener oční duhovky. Očekává se také, že zařízení přijde s větší baterií a vylepšenou odolností vůči vodě.
  • Q: Kdy se očekává vydání Samsungu Galaxy Note 6?
    A: Samsung Galaxy Note 6 by měl být uveden na trh v srpnu 2016.
  • Q: Kolik bude stát Samsung Galaxy Note 6?
    A: Očekává se, že Samsung Galaxy Note 6 bude stát kolem 800 až 900 USD.

Pro více informací o Samsung Galaxy Note 6 se podívejte Oficiální stránky Samsungu a Článek The Verge na zařízení.