Samsung Galaxy Note 6: Design, Specifikace, Funkce a Vše, co víme

Říci, že Galaxy Note 5 zvedl laťku na trhu s chytrými telefony, a zejména v segmentu velkých obrazovek, by bylo naprosto správné. Stále patří mezi lepší a funkčnější velké obrazovky, které si můžete koupit, a to se pravděpodobně nezmění, dokud... No, dokud nebude nahrazen Galaxy Note 6, samozřejmě! Už teď slyšíme spoustu věcí o Note 6 a většina z nich se zdá být velmi lákavá.

V tomto článku se podíváme na všechny informace, které o Samsung Galaxy Note 6 zatím máme. Zjistíme, jaké designové prvky a specifikace se očekávají, jaké funkce by mohly být k dispozici a jaké další informace o tomto telefonu zatím máme. Takže pojďme se podívat na to, co víme o Samsung Galaxy Note 6.

Design

Vzhledem k tomu, že Samsung Galaxy Note 6 ještě nebyl oficiálně oznámen, nevíme přesně, jak bude vypadat. Nicméně, existuje několik spekulací o tom, jak by mohl vypadat. Některé z nich hovoří o tom, že by mohl být vybaven 5,7 palcovým displejem s rozlišením Quad HD. Dále se očekává, že bude mít kovový rám a skleněnou zadní stranu. Také se očekává, že bude mít voděodolnou konstrukci, což by bylo velmi užitečné. undefined

Specifikace

Vzhledem k tomu, že Samsung Galaxy Note 6 ještě nebyl oficiálně oznámen, nevíme přesně, jaké specifikace bude mít. Nicméně, existuje několik spekulací o tom, jaké specifikace by mohl mít. Některé z nich hovoří o tom, že by mohl být vybaven procesorem Exynos 8890 nebo Snapdragon 823. Také se očekává, že bude mít 6 GB RAM a 64 GB interní paměti. Dále se očekává, že bude mít podporu pro microSD karty až do velikosti 256 GB.

Funkce

Vzhledem k tomu, že Samsung Galaxy Note 6 ještě nebyl oficiálně oznámen, nevíme přesně, jaké funkce bude mít. Nicméně, existuje několik spekulací o tom, jaké funkce by mohl mít. Některé z nich hovoří o tom, že by mohl být vybaven novou verzí operačního systému Android, která by mohla být označena jako Android N. Také se očekává, že bude mít novou verzi softwaru Samsung TouchWiz, která by mohla být označena jako TouchWiz N. Dále se očekává, že bude mít novou verzi aplikace Samsung S Pen, která by mohla být označena jako S Pen N.

Vše, co víme

Vzhledem k tomu, že Samsung Galaxy Note 6 ještě nebyl oficiálně oznámen, nevíme přesně, co všechno o něm víme. Nicméně, existuje několik spekulací o tom, co všechno o něm víme. Některé z nich hovoří o tom, že by mohl být vybaven 5,7 palcovým displejem s rozlišením Quad HD, procesorem Exynos 8890 nebo Snapdragon 823, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, podporou pro microSD karty až do velikosti 256 GB, novou verzí operačního systému Android, novou verzí softwaru Samsung TouchWiz a novou verzí aplikace Samsung S Pen.Závěr

Samsung Galaxy Note 6 je na cestě a my jsme tu, abychom vám poskytli všechny informace, které o něm zatím víme. Zjistili jsme, že by mohl být vybaven 5,7 palcovým displejem s rozlišením Quad HD, procesorem Exynos 8890 nebo Snapdragon 823, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, podporou pro microSD karty až do velikosti 256 GB, novou verzí operačního systému Android, novou verzí softwaru Samsung TouchWiz a novou verzí aplikace Samsung S Pen. Doufáme, že jsme vám pomohli pochopit, co všechno o Samsung Galaxy Note 6 zatím víme.

FAQ

  • Kdy bude Samsung Galaxy Note 6 uveden na trh?
    Samsung Galaxy Note 6 ještě nebyl oficiálně oznámen, takže datum uvedení na trh ještě není známé.
  • Jaké specifikace bude mít Samsung Galaxy Note 6?
    Existuje několik spekulací o tom, jaké specifikace by mohl mít Samsung Galaxy Note 6. Některé z nich hovoří o tom, že by mohl být vybaven procesorem Exynos 8890 nebo Snapdragon 823, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti a podporou pro microSD karty až do velikosti 256 GB.
  • Jaké funkce bude mít Samsung Galaxy Note 6?
    Existuje několik spekulací o tom, jaké funkce by mohl mít Samsung Galaxy Note 6. Některé z nich hovoří o tom, že by mohl být vybaven novou verzí operačního systému Android, novou verzí softwaru Samsung TouchWiz a novou verzí aplikace Samsung S Pen.

Zdroje: Android Central , GSMArena , TechRadar .